Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Just now, Moća said:

Oce neko da miobjasni sta je sad ovo?

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Zeni se jedan od vozaca pa idu po mladu..ali je buka i ne cuju se sirene.

 

Bottas kum.

  • +1 1
Link to comment
Kakvo je misljenje po forumu sto se tice sprint race-a?
 
Izlete Gasli pa mi se ne dopada
Neopevano sranje, eto kakvo je mišljenje
A Mercedes ove godine uradio sve da RB bude šampion
  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, Moća said:

Oce neko da miobjasni sta je sad ovo?

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

Kvalifikacije u vidu sprint trke (100km)

Ovaj poredak od danas ce biti sutra na startu trke

S tim sto prva trojica od danas dobijaju i bodove, 3-2-1

Edited by Have_Fun
Link to comment
1 hour ago, renne said:

Presudi mercedes sam sebi i pokloni titulu rbu

 

Razumem ja navijanje, ali valjda ima i nesto do rb sto su konacno napravili konkurentan bolid i do Maksa koji vozi odlicno?

  • +1 2
Link to comment

Monza je iz godine u godine sve gora. Sa ovim bolidima, jedna od 5 najgorih staza u kalendaru.

 

A i inače, jebeš trkanje gde svi drže desnu nogu na patosu 80% kruga i niko nikog ne može da obiđe. Minimum skilla potrebno.

Link to comment
 
Razumem ja navijanje, ali valjda ima i nesto do rb sto su konacno napravili konkurentan bolid i do Maksa koji vozi odlicno?
Ovo danas nije imalo veze sa Maxom, kao i ono sutra
Link to comment
1 hour ago, Ivo Petović said:

A i inače, jebeš trkanje gde svi drže desnu nogu na patosu 80% kruga i niko nikog ne može da obiđe. Minimum skilla potrebno.

 

Vidis, bas u tih 20% je trik. Ako ne odradis Lesmoe kako valja, spor si na pravcu do Askarija pa makar kako da pritiskas gas do daske, onaj ko brze izadje iz krivine od tebe ce do sledeceg kocenja da prozuji pored tebe samo tako. Isto i ako zajebes Paraboliku, gotov si na pravcu start-cilj, nemas sanse da odbranis poziciju na kocenju za sikanu (s tim da je otkad su izasfaltirali zonu za izletanje na Parabolici nju znacajno teze zajebati nego sto je to bio slucaj ranije). Na Monci je kljuc da se maksimalizuje vuca na izlasku iz krivina, da sto pre moze da se nagazi gas i izadje sa najvecom mogucom pocetnom brzinom na pravce, dzabe ti onih 80% ako numes 20%.

No tu opet dolazimo na isti problem kao i u Monaku, Zandvortu, kad padne malo kise ili bilo sta sto iskace iz standarda tipicnog modernog Tilkedroma kakvi cine gro kalendara sampionata - bolidi su optimizovani samo za jednu vrstu staza i cim se nadju u drugacijim okolnostima trke ili budu procesija ili budu nemoguce. Da se ove godine islo u Japan i tamo bi gledali vozic s ovakvim bolidima. Staze nisu problem.

  • +1 3
Link to comment

Ritual pre početka Rikarda je da pevuši ili priča sam sa sobom, Norisa da “otkači” pesnicom sa svakim od ovih 500 mehaničara oko bolida. Lik sa SKY samo što ne sedne sa njima u kokpit.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...