Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

15 minutes ago, ducca said:

RBR je u banani ovaj vikend, Max ako dohvati 3. mesto biće srećan. Perez će teško i do Q3. Mečke u svojoj ligi.

 

Pavle insistira na tome da je ovo možda prilika za Maxa da menja agregat i popije kaznu, ali na ovakvoj stazi gde RBR nema neku preteranu prednost ni nad ostalim bolidima to bi značilo samo par poena eventualno ako se dočepa top 10 nekako, na nekim drugim stazama Max od 20. može do podijuma lagano, 

 

Deder ti vazda sve nadjes, je l' spominju neku kaznu za Botasa?

 

Ne umem italijanski ali nesto spominju, mada ne znam sta

Link to comment

Nema nikakve kazne.

Novi info: Mercedes stavlja 4. motor Bottasu tako da startuje zadnji u nedelju.

 

Max izvukao maximum iz tow-a, nadrealno vreme posle svega vidjenog danas, za dlaku od Luisa. Staza se usporava sa zalaskom sunca čini mi se, Bottas će popraviti vreme posle greške jer gore ne može, ostali pitanje je...

Edited by ducca
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, ducca said:

Nema nikakve kazne.

Novi info: Mercedes stavlja 4. motor Bottasu tako da startuje zadnji u nedelju.

 

Max izvukao maximum iz tow-a, nadrealno vreme posle svega vidjenog danas, za dlaku od Luisa. Staza se usporava sa zalaskom sunca čini mi se, Bottas će popraviti vreme posle greške jer gore ne može, ostali pitanje je...

 

Aaaa to je

 

Hvala

Edited by Have_Fun
Link to comment
Nema nikakve kazne.
Novi info: Mercedes stavlja 4. motor Bottasu tako da startuje zadnji u nedelju.
 
Max izvukao maximum iz tow-a, nadrealno vreme posle svega vidjenog danas, za dlaku od Luisa. Staza se usporava sa zalaskom sunca čini mi se, Bottas će popraviti vreme posle greške jer gore ne može, ostali pitanje je...
Javljaš ovima sa sk, a?
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, ducca said:

RBR je u banani ovaj vikend, Max ako dohvati 3. mesto biće srećan. Perez će teško i do Q3. Mečke u svojoj ligi.

 

Pavle insistira na tome da je ovo možda prilika za Maxa da menja agregat i popije kaznu, ali na ovakvoj stazi gde RBR nema neku preteranu prednost ni nad ostalim bolidima to bi značilo samo par poena eventualno ako se dočepa top 10 nekako, na nekim drugim stazama Max od 20. može do podijuma lagano, 

ja sam siguran da neće menjati do kraja sezone

Link to comment
4 hours ago, Plajvi said:

Botas se uzjebo otkako je izgubio poso. :laugh:

 

Ma jok. On danas nije morao ni da vozi jer nedelju svakako startuje zadnji. Njegov posao u sprintu bice da propusti Hamiltona i onda maksimalno zajebava Maksa. Da gleda samo sebe i svoj interes, presedeo bi i kvalifikacije i sprint u boksu i sacuvao motor za kraj sezone.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...