Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Pobeda posle 9 godina!!!! 
 

Mekovi :wub:

  • Replies 5.1k
  • Views 290.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Toto je za svaki slučaj kukao Masiju. Perez se pošteno borio za poziciju i nije ništa bezobrazno ili nepošteno uradio, ko to smatra preteranim ili kamikaza vožnjom treba da predje na neki drugi sport.

  • Koja hrabrost, koja muda, srce sampiona!!! Decko je imao jednu, jednu jedinu sansu i uzeo ju je! Uzeo je protiv coveka koji je vladao godinama, iznova i iznova. Primil sanse se ukazao i on

  • Pa ne bih ih ni ja pustio da se trkaju po ovomeTM, nije stvar u tome. Trke nije bilo, nema sta da se proslavlja sampanjcem na podijumu, nema pobednika, nema bodova, cao zdravo.    Inace, jed

Posted Images

Bravo Ricc!!! Idemo shoeyyyy

Plus i najbrži krug :hail: Doktor!!!

E za ovaj najbrzi krug kapa dole! 

Kakva sezona za Rica, vecina trka za zaborav i sada ovakva pobeda..

 

Kakav urlik. Izbacio svu frustraciju koja se gomilala iz sebe..

1-2, bravo MCL.

predivno

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Evo Valteri pogledaj incident po prvi put:
- “It’s UNFORTUNATE, haha” :lolol: Kakav lik

A Riki daje i publici ono što želi - spika na italijanskom.

Get fucked, Hamiltone :fantom:

l8odtvho33n71.jpg?width=640&crop=smart&a

1 hour ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Po meni trkački incident, u kom je Maks itekako krivlji. Ništa protiv pravila nije uradio, ali krenuo je, ne prvi put, tamo gde mesta jednostavno nije bilo, bio metar iza Hamiltona u najtanjoj krivini, odbio se o šikanu i poleteo desno.

 

Njihov incidenti ove sezone se svode na sledece: ako Hamilton popusti, sve prodje bez tezih posledica (kao u Imoli u prvom krugu ili danas u prvom krugu), ako ne popusti dodje do picvajza (u Silvestonu i opet danas). Sustina je da su sve to trkacki incidenti, ali ako postoje posledice onda ce sudije da vagaju kome ide veci % krivice i onda napisu kaznu..

 

Ja za ovo danas ne bih kaznjavao, ali mi se javlja da ce ovog puta Max dobiti neku kaznu..

Kaznili Maxa

3 pozicije za start u Rusiji

 

Glupost

 

Ne vidim gde je mogao da ide, nije mu ovaj ostavio zrno mesta

 

Bukvalno po oranju vozi

 

 

IMG-432ab6a0ff3119b9cf1c12c4bac0b78e-V.jpg

zasluzio imo

Hoće li neko nekada ovom malom nadobudnom govanjcetu oduzeti licencu

38 minutes ago, Have_Fun said:

Kaznili Maxa

3 pozicije za start u Rusiji

 

Ako mu je oštećen motor i bude morao da ga zameni? Jel' uopšte imaju još jedan motor?

 

Trebalo je da dobije istu kaznu kao Luis u Silverstonu, tj. nikakvu.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.