Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Mozda nesto previdjam, ali ne znam kako moze da bude OK. Kvalifikacije se nagradjuju pozicijom na trci. Pro forme vozenje trke je sprdnja. Kao da izadju dva fudbalska tima na teren i presede utakmicu jer im odgovara nulanula. 

Edited by Lezilebovich
  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Lezilebovich said:

Mozda nesto previdjam, ali ne znam kako moze da bude OK. Kvalifikacije se nagradjuju pozicijom na trci. Pro forme vozenje trke je sprdnja. Kao da izadju dva fudbalska tima na teren i presede utakmicu jer im odgovara nulanula. 

 

Pa jbg

Gluplje bi mi bilo da se trka ne odveze i svi dobiju 0 poena

To je moje subjektivno misljenje

 

Ako se vec Botasu brise kazna i bez odvozene trke, onda, jbm li ga, neka nekako dodele poene vozacima, a ne da ostanu sa 0pts

Edited by Have_Fun
Link to comment
1 minute ago, Have_Fun said:

 

Pa jbg

Gluplje bi mi bilo da se trka ne odveze i svi dobiju 0 poena

To je moje subjektivno misljenje

 

Eh, da je Ham prvi, a Max treci, ne bi tako pricao ;)

  • +1 1
Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

 

Eh, da je Ham prvi, a Max treci, ne bi tako pricao ;)

 

Dodao sam jos jedan red da objasnim.

Nisam siguram da bih drugacije pricao, Rasel bi opet bio drugi :D

Link to comment

Sustina je da ako nema uslova za trkanje, a nema, pro forme voznja iza SC zbog bodova je glupa do bola.

 

Ako bi se sklonio SC, imali bi crvenu zastavu odmah jer bi neko izleteo. Bilo bi idealno da se odlozi za sutra, ali i sutra ce biti isto ovako vreme, plus ljudi (redari npr) idu na posao, pa nije izvodivo organizaciono..

  • +1 1
Link to comment
Just now, ducca said:

Skandal ako se to desi. Ne vidim zašto ne bi sutra vozili trku? Neće im pasti kruna s glave. Holandija je blizu apropo logistike za sledeću trku.

 

Mislim da ako je ikako moguće to sutra da urade, da bi svakako svi to hteli, organizatori prvi od svih. Mislim da jednostavno nije toliko ne lako, već moguće.

  • +1 1
Link to comment
  • renne locked and unlocked this topic
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...