Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Upravo to. Pri čemu bi Tost i Tauri mogli da dobiju bukvalno za dž know-how i da napreduju 3-4 mesta u generalnom plasmanu što bi rezulturalo čistim profitom u kešu (ne znam koliko, mislim ne više od 10-15 milki ali malo li je)

Link to comment

Po internetima se priča da će Vettel možda da dobije svilen gajtan pre kraja sezone i da će ga zameniti Hulk ili Kimi. Verovatno je samo trač, ali kako vozi i kako se ponaša ne bi mi bilo žao. Ne sećam se sportiste koji se toliko brzo i u toj meri raspao. Možda mu je najbolje da uzme sezonu pauze da vidi šta će dalje sa karijerom.

Link to comment
Stiso Torpedo starog poznanika, ovo ako nije blam za Ferari ne znam šta je. Jedino još Russel da ih stavi pod pritisak.

Nije daleko Russel, 4 sek iza Vettela [emoji23]
Link to comment

Vetel da kupi gajbu piva Albonu, da nije bilo njega prestigao bi ga ceo vozic ukljucujuci i Rica.

Mada mi je drago, tuzno je kad veliki sampion tako zavrsi. Kakav uspeh, sa 11. na 7. mesto. :sad:

Link to comment

Možda ipak sledeću sezonu donekle može spasiti povratak Vettela u Red Bull, da bude makar još jedan konkurentan vozač u top timovima, ima u njemu još života. Verujem da mu RB ponudi manje novca od Astona da bi prihvatio oberučke zarad konkurentnosti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...