Jump to content
IGNORED

MLB 2018


freakns

Recommended Posts

8 hours ago, Strahan said:

aut u sestom,raneri na 1-2 bazi miller menja sp.

 

zanima me da li se sredio miller imao je neke probleme u reg.sezoni nije mi se dugo zadrzao u timu

Carrasco dominirao ali Francona nije mogao da doceka da Millera ubaci... kako je docekao, tako je u propao. Cole zato sjajno odradio svojih 7. potpuno zasluzeno Houston, najvise zato sto se Hinch nije usro ko grlica kada je Cole popusio hit.

Yankees i Boston ce biti odlicna serija. steta sto nije na 4. Judge udara ne zali a Yankeesima sada jos dolazi Severino. za Red Soxe Porcello koji bas i nije imao neku sezonu. nakon toga Yankeesi imaju Debelog, pa ako bude trebalo opet Happ u petoj. Boston ce mozda vec u cetvrtoj morati opet na Salea

Link to comment
  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    126

  • Miljenko

    113

  • Strahan

    95

  • Grandilof

    48

Top Posters In This Topic

Posted Images

Carrasco dominirao ali Francona nije mogao da doceka da Millera ubaci... kako je docekao, tako je u propao. Cole zato sjajno odradio svojih 7. potpuno zasluzeno Houston, najvise zato sto se Hinch nije usro ko grlica kada je Cole popusio hit.
Yankees i Boston ce biti odlicna serija. steta sto nije na 4. Judge udara ne zali a Yankeesima sada jos dolazi Severino. za Red Soxe Porcello koji bas i nije imao neku sezonu. nakon toga Yankeesi imaju Debelog, pa ako bude trebalo opet Happ u petoj. Boston ce mozda vec u cetvrtoj morati opet na Salea

Ne znam zasto ali mi deluje da nyy dobija seriju


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Link to comment

izvuce se Atlanta i smanjili... Acuna car, zveknuo grand slam Buehleru koji je pre toga bacio 4 pitch walk pictheru na bases loaded. vratili se Dodgersi na 5-5, ali im Freeman presudio. veceras Hill vs Foltynewicz

Link to comment

Al' Hjuston utuče, ka' maljem. Prebacio na sledeće nakon 7., tu Indijansi odigraše šeprtljavo u defanzivi i odoše sa 2 svi na 2 prema 4, ali ovo sad je... Ju.

Link to comment
Odlican pokusaj Strahana za anti-maler. Top of the 5th - tada bi I ja probao. 

Hah nije to, lego sam tada bilo je 10-0. Mora se na poso sada, to sam freak gleda kabse celu noc pa ode da radi [emoji16]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...