Jump to content
IGNORED

Istorija fudbala


Meazza

Recommended Posts

Imaju genetiku referenata u opstinskoj upravi. Mogu tacno da zamislim da Xavi nosi fasciklu, odelo i kravatu i odigra apsolutno isto kao i u dresu. 

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Meazza said:

 

Eto, ja se ni sa tim ne slazem. Mislim da je i Nejmar talentovaniji od Ronaldinja.

Nejmar mi je bio jedva TOP 3 u Barseloni. Nisam njegov fan, ozbiljan talenat, još veći cirkuzant. Nije ni blizu ostvario svoj potencijal, večito povređen, nedovoljno spreman, prehajpovan, stalno nezadovoljan ugovorom. Maksimum Ronaldinja je daleko viši od Nejmarovog maksimuma. Nejmar doduše ima još nekoliko godina da zablista.

Link to comment
12 minutes ago, Facundo Orellana said:

Nejmar mi je bio jedva TOP 3 u Barseloni. Nisam njegov fan, ozbiljan talenat, još veći cirkuzant. Nije ni blizu ostvario svoj potencijal, večito povređen, nedovoljno spreman, prehajpovan, stalno nezadovoljan ugovorom. Maksimum Ronaldinja je daleko viši od Nejmarovog maksimuma. Nejmar doduše ima još nekoliko godina da zablista.

 

Ne insistiram na tome, ali to je moje misljenje. Sve sto si napisao za njega stoji i to je razlog zasto nikad nece biti najbolji igrac svoje generacije niti ce se pribliziti Ronaldinju po peak-u. Ali kao talenat... Ovaj gol je vrhunac fudbala, kao da se Pele ponovo vratio. Neverovatna slicnost pokreta i poteza.

 

 

Link to comment

neymar nazalost nikada nece biti upamcen po umecu nego po njegovim sranjima na i van terena. nista preterano strasno ali ruzno. tu je vec bila jedan krug plakanja zbog vrlo velike mogucnosti da ce biti najbolji strelac u istoriji brazila. kao da se svaki njegov gol racunao duplo pa golovi nisu isti kao sto su ga davali ronaldo, zico ili pele. da ga poslednjih godina ne ubijaju povrede bio bi vrlo verovatno pored messija i ronalda najbolji na svetu.

Link to comment
29 minutes ago, 189- said:

neymar nazalost nikada nece biti upamcen po umecu nego po njegovim sranjima na i van terena. nista preterano strasno ali ruzno. tu je vec bila jedan krug plakanja zbog vrlo velike mogucnosti da ce biti najbolji strelac u istoriji brazila. kao da se svaki njegov gol racunao duplo pa golovi nisu isti kao sto su ga davali ronaldo, zico ili pele. da ga poslednjih godina ne ubijaju povrede bio bi vrlo verovatno pored messija i ronalda najbolji na svetu.

 

Sve tačno, ali nevezano za njegove budalaštine baksuz iz ugla svih ostalih kandidata je što Mesi i Ronaldo slabo posustaju. Kontam da je ideja kad je Nejmar doveden u Barsu bila da bude šegrt neko vreme pa da prirodno preuzme glavnu ulogu, al sad deluje sve i da je ostao da bi tamo i dalje bio #2 sa 28 godina.

Link to comment
4 minutes ago, Meazza said:

A zajebao se opasno sto je otisao tamo, u anonimnost francuskog prvenstva.

 

Mislim da je on potcenio koliko ljude u stvari zabole za PSG i njihovu ligu uopšte u tom nastojanju da bude "glavni" igrač, i nije se baš usrećio ako je za verovati ovim stalnim tračevima da hoće da se vrati. Šteta u principu, taj napadački trio je bio apsolutni spektakl prve dve Suarezove sezone, retka (da ne kažem skoro unikatna) situacija da su tri igrača tog kalibra izrazito komplementarni.

Link to comment

Prvo treba Pikea i Busketsa da spakuju u neku Kinu, Katar ili Emirate. Nabave upotrebljivog trenera. Predsednika koji sere po igračima degažiraju iz kluba. Sramotno da imaju oko 15 upotrebljivih igrača, a vezni red im izgleda jalovije nego kada je Antara došao. Nejmar im je nepotreban, imaju već dvojicu koji se šetkaju po terenu. Jedino da grade tim oko njega za dve-tri godine.

Link to comment
3 hours ago, djeneralche said:

Zasto koristis argument koji zapravo pobija tvoju tvrdnju? Zasto Klek a ne Trebinje/Bileca? I zasto Klek a ne Nis? I zasto je zapravo najbolji odbojkas ikada rodjen u Nisu a karijeru napravio u Beogradu?

Braća Grbić, Bodiroga, Rebrača, PSD, Tijana Bosković, brat i sestra Starović, Đorđe Đurić, OK Ljubinje kao prvoligaš SFRJ  isključivo sa igračima iz Ljubinja (4.000 stanovnika ), braća  Ćuk iz 

Ljubinja  reprezentativci CG .... i svi na potezu od Gacka do Trebinja i od Trebinja do Ljubinja.

Slučajnost?

 

Link to comment
2 hours ago, Meazza said:

A zajebao se opasno sto je otisao tamo, u anonimnost francuskog prvenstva.

Ja bih voleo da vidim Mbapea u Realu i Nejmara u Barsi sledeće sezone.

Edited by Milošica
Link to comment
36 minutes ago, Meazza said:

Ja bih voleo da vidim jednog u Atletiku, a drugog u recimo Sevilji, ali avaj. Dosadila mi je ta centralizacija vise do kraja.

A to svakako,ali kada već izgleda mora biti ovako...

Link to comment

Stanje u Barseloni je @Facundo Orellana lepo objasnio gore, mada bi meni Suarez na spisku za isterivanje bio daleko iznad Pikea, kako god, od njih u ovoj varijanti nema vajde realno. Nejmar bi im verovatno na čist individualni kvalitet doneo 10ak bodova u ligi godišnje, ali za nešto u Evropi je potrebno da neko očisti Augijeve štale koje su se tamo napravile.

 

Inače da sam špic/kreativac za Atletiko ne bi potpisao pa da su zadnji klub na planeti, pogledajte samo spisak ofanzivaca koje je Simeone doveo a koji su propali. To je odličan klub za neke šljakere/trkače/natapaoce dresa™, kome je stalo do kvaliteta fudbala nek traži dalje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...