Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

Al' ih upucase :)




p.s. Teo 10ast
Nije igrao vise jer je usledio blowout
Opet odlican +/-
(naravno da neki igraci imaju tu bolje brojeve jer su igrali u djubre tajmu)

Edited by Have_Fun
Link to comment

Koje proseravanje po medijima posle svake Teove partije... Jutros naslovi Teo nastavlja da briljira, Teo zaludeo Amere, Teo sokirao svet magicnim asistencijama, svaka bolja od prethodne... 

 

Pogledam snimak, od tih 10 mozda su 2 da covek kaze simpaticne, a standardno se ispromasivao. Generalno igra ipak malo ispod mojih ocekivanja, sut nikako da proradi.

Link to comment
2 hours ago, FPLS said:

Koje proseravanje po medijima posle svake Teove partije... Jutros naslovi Teo nastavlja da briljira, Teo zaludeo Amere, Teo sokirao svet magicnim asistencijama, svaka bolja od prethodne... 

 

Kenja mi se od tih naslova posle prosečnih partija naših, to važi bukvalno za sve on line medije. Fenomenalan ovaj, onaj, pogledaš tekst ispod, on dao 12 poena i 5 skokova. Jebte se.

Kod ovog kucanja Čendlera najbolja je reakcija lika koji ga je čuvao, kao u fudbalu kad traže offside posle gola... 

Link to comment
6 hours ago, FPLS said:

Koje proseravanje po medijima posle svake Teove partije... Jutros naslovi Teo nastavlja da briljira, Teo zaludeo Amere, Teo sokirao svet magicnim asistencijama, svaka bolja od prethodne... 

 

Pogledam snimak, od tih 10 mozda su 2 da covek kaze simpaticne, a standardno se ispromasivao. Generalno igra ipak malo ispod mojih ocekivanja, sut nikako da proradi.

pa to je standardno

blic recimo posle svake utakmice pistonsa ima nesto tako o marjanovicu

ako nije igrao, onda zavera protv srbina, gledaoci ludeli na trenera sto nije uveo bobinatora itd

a ako odigra i minut, onda hvalospevi o surovoj dominaciji

ne znam ko je ciljna grupa toga

kapiram ljudi koji apsolutno ni sekunda ne prate kosarku, odnsono sport uopste, nego eto vole procitati kako smo najbolji u svemu

Link to comment

Ne pratim toliko nase medije sto se toga tice, ali u USA poprilicno lude kad je Teo u pitanju.. pogotovo LAC komentatori.

Hvale ga non-stop, svaki potez isprate s odusevljenjem.

Jutros su isto hajpovali svaki pas, pa i kad nije njegova asistencija direktno, nazivali su to "hokejaskom asistencijom by Milos", jer je on npr otvorio neku kontru nakon koje je saigrac namestio drugom zicer, ili navukao 2 igraca na sebe, izbacio pas na stranu nakon cega je doslo do dodavanja direktno ispod kosa..
Govorili su o njegovim uspesima u reprezentaciji, kako je vodio tim do srebra na OI itd.
Ocekuju od njega jos bolje igre kad mu skinu restrikciju minuta i dozvole mu b2b utakmice.

Samo da mu malo proradi sut i otvorice mu se ceo teren.

Jutros je Teov highlights na YT (FreeDawkins) izasao na 7-8min pre kraja 4qtr :D (pretpostavili su da nece igrati vise zbog blowouta)

Link to comment

Gledao sam Jokaru samo 1/4 i cudno izgledao, masio, neevoyza.. jutros vidim nabo lika i dobio iskljucenje - njsam se mnogo iznenadio... nisam.mogao da izdrzim i zaspao, pa ne gledah Tea i Bogdana :(

 

A ovo dole otkucao pre neki dan i sad vidim stoji u telefonu ne objavljeno, pa da ga ne brisem...

 

Odlican Bogdan. Bez promašaja do kraja. Doduse imao je i srece da mu par lopti udje posle neckanja po obrucu. Al samo 6 pokusaja za mec.

 

Berta i Bogdan na jednom mestu :wub:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...