Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

ja sam gledao samo malo protiv spursa, igrao je sa nekom g-league postavom koja ne zna gde bije i uspeo je koliko toliko da ih organizuje da lice na kosarkaski tim. bez njega na terenu rasulo. ono sto je stvarno neprocenjivo kod teodosiceve igre je vokalni deo - konstantno usmerava i prica igracima sta treba da rade. kao trener na parketu. e sad, dok ne povrati snagu u nogama nece povratiti i sut, i to ga sprecava da ima bolji ucinak. videcemo da li ce popraviti to do kraja sezone.

Link to comment
3 hours ago, nisam ja said:

a porcingis 1.

 

 

ali zato moj fantasy heroj...

 

 

"Michael Beasley was asked when he started to feel like he had the hot hand: “January 9, 1989,” he said, in reference to his birthday. "

:Hail:

 

Edited by Apollo Creed
Link to comment

kao da je beasley tek sada sazreo, igra sa mudrošću zen mudraca i puni kao lud kada mu daju priliku da igra. solidan u odbrani, dobro skače, realno šteta što nije bio na ovom stepenu mentalnog razvoja kad je počinjao, bio bi zver.

Link to comment

igrao je beasley vrlo dobro i za milwaukee prosle sezone s obzirom na minutazu koju je imao. cak sam na pocetku ove sezone bio iznenadjen kako malo vremena dobija ili da uopste nije igrao.

Link to comment

Ma ne samo za Buckse uvek on tako veze 5-6 tekmi nekad i vise gde super odigra.

Nego gledam Houston - LAC sta je Austin Rivers ispogadjao sunce ti, dobise na kraju, kakva su Hardenu sudili dva faula u napadu :D

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
6 hours ago, 1n54jd3r said:

Napokon da Jokara pokida protivu Nurkica

 

Sad gledam statistiku. Ala je pokidao majstor :Hail: A tek +- indeks u poslednje vreme, pa oni su bez njega go k.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...