Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja bih voleo da se i Bjelica vrati u Evropu ili bar ode u tim gde ce imati 25 minuta po utakmici. Ne svidja mi se minutaza koju dobijaju rezerve kod Tibsa, a narocito kad vidis koji sve pajseri po ligi igraju velike minute. 

Edited by Mos
Link to comment

Tibs je meni najveci wtf u ligi. Covek sahranjuje igrace, gde prodje tu trava ne raste. Insajderi pricaju da je sranje atmosfera i kad pobedjuju, da idu na tekme sa entuzijazmom radnika Jure i da ga igraci bas ne vole. Deng i Bjelica su odlican rezervni frontocourt za 20-25 min po mecu a jedva da vide teren.
Znam da je NBA liga gde je reputacija pola posla al dokle ce on vaziti za nekog ne znam kakvog strucnjaka i na osnovu cega ne znam.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

Link to comment

meni se cini da ostaju i bjelica i boban u nba

bjelica jer pokazuje igrom da mu je definitivno mesto tamo. kod tibsa se nece naigrati, ali kod npr popovica bi mogao :fantom: 

 

a boban ima za sledecu sezonu velik ugovor, negde pise 7, negde preko 9 miliona

on pola tih para (i kad se odbiju porezi itd) ne moze da dobije u evropi

 

nego juce nesto razmisljam mi u narednim godinama imamo samo milutinova koji jos moze do nba i ajde zagorac koji je i ove sezone ispao u bukvalno poslednjem trenutku

 

vise mi nijedan nas igrac ne pada na pamet i to u narednih 3-4 sezone koji bi mogao otici tamo

Link to comment

Ali koja lezernost, mrzelo ga da nogama odradi otkrivanje, nego mislio 'cusnucu ga malo, taman da mi ne sviraju', i oni mu sviraju, pa onda verovatno mislio 'a jeste, ne bi mi svirali opet, cusnucu ga malo, taman da se otkrijem', i oni sviraju i drugi put :D I protiv Klipersa pre neki dan isto ladovina... Badava njemu sto je u top3-5 napadaca ako se ovako ponasa. Pol ce morati ozbiljno da zalegne ako zele jako i do samog kraja.

Edited by Malvo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...