Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

kad vec gledas, kako ti se cini hoce li dobiti fila?

odigrah na njihovo pobedu i kantera 13 ili vise. kanter ce valjda ubaciti jos dva (mada sad kad sam napisao verovatno nece :D )

Link to comment
Just now, Tinman said:

Ubaci Enes još dva

videh (na flashscoru, gledam zvezdu, pa me mrzi da gledam dve utakmice odjednom, tad obicno nista ne ispratim kako treba), ali nisi mi odgovorio na vaznije pitanje!!! :angry: 

:)

 

 

Link to comment

Fila ima baš dobar tim, Embid je surovi mamojebač, Simmons kida, odlična ceal prva petorka. Ne sviđa mi se baš kako rade rotaciju sa klupom i kako koriste kombo Simmonsa i Embida, ali definitivno su bolji od NYK.

Link to comment

ja sam gledao samo poslednjih 5 minuta, ali su delovali potpuno nemocno

u odbrani nista nisu mogli da brane, a napred prilicno smuseno

u tu zavrsnicu se uslo egal, a onda do kraja nisu cak ni preipretili, rutinski ih odradila fila

 

ima li informacija hoce li mozda bjelica igrati nocas i ako ne, kad ce?

oduzi se njegova povreda, mesec dana proslo, 15 utakmica propustio

zao mi ga nekako bas. njemu je uvek tokom karijere trebalo vremena da dodje na svoje u novoj ekipi. i pored proslogodisnje povrede, ove sezone je delovalo da je napokon to to. steta sto je tibsov sistem takav kakav jeste i sto on nije u tih 5, ali i pored toga iskoristio je odlicno svaku priliku

 

a kod tea na poslednjih par utakmica upadljiva njegova +/- statistika u odnosu na saigrace, nisam gledao utakmice pa ne znam jel se to zaista namece kao lider ili laze statistika?

a ocekivao sam dosta vise asistencija. u evropi je isao na 7 i vise na 30 minuta, a sad 4,5 na 24 min

malo asistira, jos manje sutira, a statistika kaze sa njim izgledaju najbolje :O

covek kom se predvidjalo da ce biti supalj u odbrani kao retko ko u nba

Edited by pbg12345
Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...