Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

12 hours ago, Host said:

Bogdanovic ce morati da menja mentalitet ili ce brzo nazad u Evropu. Potpuno je beskoristan, cesto je okrenut ledjima od lopte, a kad je dobije gleda kome da je uvali. Sut mu je nekonzistentan, tesko probija iz driblinga a i tada ne zna sta ce. Meni je ovo sto igra definicija kosarkaskog besmisla.

 

Teodosic ne moze da zavrsi u reketu, lupa mu banane ko stigne. OK je kad je lopta kod njega, ali to znaci da lopta stalno mora da bude kod njega da bi njegovo prisustvo na terenu imalo smisla. Videcemo sta ce biti kad se vrati Griffin, za sada ima kredita jer bez njega u petorci napad Clippersa stoji. 

 

Bogdanova igra je malko neizdefinisana, no ja biram da za to okrivim trenera a ne njega. Proslo je tek 2 ipo meseca, ima vremena za njega. To sto i pored toga daje doprinos govori za sebe. I govori da ce imati dugu NBA karijeru, jer stvari ce leci pre ili kasnije.

 

Teo mora da ima loptu u rukama da bi bio koristan? Vau, nismo znali. :D  Slazem se da ce povratak Griffina biti kljuc za njega, ako i nakon toga bude imao bitnu ulogu u ekipi to je to. Ako ne, moze natrag u Evropu slobodno.

Link to comment

Čekaj bre, o kakvom povratku u Evropu se ovde govori, svi gledaju da beze preko a prica se o povratku. Ne mogu da verujem da se o tome prica ozbiljno u ova dva slucaju, slepcu je jasno da su se Teo i Bogdan uklopili prilicno dobro. 

Link to comment
6 minutes ago, theanswer said:

Čekaj bre, o kakvom povratku u Evropu se ovde govori, svi gledaju da beze preko a prica se o povratku. Ne mogu da verujem da se o tome prica ozbiljno u ova dva slucaju, slepcu je jasno da su se Teo i Bogdan uklopili prilicno dobro. 

Povratak blakea ce smanjiti teovu ulogu u ekipi. Koliko ne znamo. A znamo da je on navikao da bude glavni ball handler u ekipi i ne vidim smisao drzati ga u ekipi ako nije jedan od bitnijih igraca. Da li ce se vratiti ako ga marginalizuju ne znam, ali ako su mogli da se vrate de kolo i veseli moze i on.

Link to comment

pa krajnje je jasno bilo i posle predsezone i te jedne i po utakmice što su klipersi odigrali kompletni da će Teo imati značajnu ulogu u timu u kompletnom rosteru. čak je čovek bio starter na opening day a to je bila kao nepoznanica, dal će igrati sa klupe ili startovati.  u hipotetičkoj situaciji grifinovog povratka dok su galinari i beverli još uvek out, a beverli će biti cele sezone, ne znam o čemu pričamo. 

Link to comment

gledao sam prvu utakmicu sezone clippersea kada su jos svi zdravi bili, teodosic nije mogao do lopte da dodje od griffina. sada je situacija drugacija jer nema beverleya ali i nakon ovih nekoliko dobrih utakmica teodosica, mozda ce i griffin uvideti da je pametnije igrati solo nego da se igraju i neke akcije.

 

mene je bogdanovic iskreno iznenadio. nisam ocekivao ovakve partije prve sezone.

Link to comment

Griffin je pre povrede delovao kao da mu je svejedno ne da li pored sebe ima tea, beverlija i galinarija, vec da bi bilo potpuno isto da su tu curry i durent.

 

Znaci pricam o najgorem mogucem slucaju, za koji uopste ne mislim da ce se desiti.

Link to comment

jbg grifin je superstar. nikad ga nisam gotivio, šta više, ali jeste igrač koji može da preuzme utakmicu u određenom trenutku i izdominira. po meni nije baš onaj najveći kalibar ali jeste najbolji igrač na ovom rosteru. videli smo sinoć na minesota - denver kako je denver imao dobru egzekuciju u napadu, nešto što sam pisao da im dosta fali u završnici, dobili su neke povoljne šuteve, lake poene i promašaje kao jokićev preko džonsa i marejev iz čiste pozicije posle izrađene akcije i opet izgubiše jer jbg batler. i dalje u dosta slučajeva važi pravilo da plejof seriju dobija tim koji ima najboljeg pojedinca. 

Link to comment

Sve i da ne produži sa Klipersima, imaće pristojan izbor za sledeću sezonu.

Oko Bogdana tek nema neizvesnosti. Igraće on NBA još dugo. U mesec dana imali smo tezu da će ovi biti bolji od Peđe i sad ove povratne karte, a oni su taman negde na sredini.  

Jedino bi se moglo raspravljati o Bobanovom povratku sledeće godine, koji će se verovatno i desiti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...