Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

2 hours ago, 189- said:

pa u proseku daje skoro 18 poena u bostonu u ove tri utakmice. ko ce to da nadomesti, green? nance? ili james mora preko 50

svi ti njegovi poeni se skupo naplate na drugom kraju terena...mogu da igraju bolju odbranu bez njega, te ce moci da prodju i sa manjim brojem datih poena

 

edit: znam da mozda preterujem ali uzasan mi je

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
22 minutes ago, 189- said:

ovo bi bilo prihvatljiva logika da imaju nekoga sa klupe ko zna da igra u odbrani...

da ne bude da samo bacam hejt:

 

The Cavaliers have played some of their best basketball this series when Love is off the court. Cleveland is minus-20 in point differential with Love in the game but plus-18 when he's off. In fact, the team's offensive efficiency spikes 11.8 points per 100 possessions without Love.

Link to comment
3 minutes ago, 189- said:

zanimljivo. videcemo na sta ce to liciti kada ne igra celu utakmicu.

 

Lebron ce manje vise isporuciti svoje...kljuc je da li ce ostatak rotacije da bude nevidljiv na gostovanju ili ce da skupe cohones i pojave se na mecu

Link to comment
7 minutes ago, 1n54jd3r said:

Lebron ce manje vise isporuciti svoje...kljuc je da li ce ostatak rotacije da bude nevidljiv na gostovanju ili ce da skupe cohones i pojave se na mecu

 

vise se pribojavam da boston nechokne, ipak je cleveland mnogo iskusniji tim iako igraju ko kurac. mozda se upravo sada pojavi jr ili neki clarkson. mozda se i hood vrati u rotaciju.

Link to comment
4 hours ago, bradilko said:

 

imao je kris boša i poluraspalog vejda ili iglauskasa ili povređenog lava i kajrija u onom prvom finalu sa gsw..

 

El mene neko zeza danas, pola prvog poluvremena finala CL sam imao raspravu sa Freakom oko Wade-a. Sta sve necu cuti. Wade je imao losu seriju protiv SA u drugom finalu, do tada je imao super PO. A i nije bila neka sramota izgubiti od njih, to je bila najbolja kosarka koju sam ja gledao u ziovtu. Prethodnih godina kad god im je gorelo, on je svoj deo posla odradio. Ala se ovde stvari brzo zaboravljaju. Recimo game 4 u SA kad su uzeli finale da ne odu na 1-3, tako je mogao i jos jedan manje imati. A tek seriju sa Dallasom da ne pominjem i ne pojavljivanje Jamesa, mogli su ih pometlati (game 2 i 4 su mi jedna od vecih nedoumica kako su izgubili). Wade je mogao biti covek MVP komotno i kao porazeni, bukvalno razvalio mozda i vise nego '06. Ne sporim ja da je LeBron igracina i bolji i da je posle izneo, ali ne razumem hejt prema Wade-u.

 

 

 

Link to comment
5 minutes ago, levi said:

jel to sudija išao prvo komentatorima da saopšti šta su odlučili posle gledanja snimka, pa onda klupama :D

 

Nije da se nije desavalo ranije.

 

Houston brutalno otvorio, osecam da ce usrati.

Link to comment
1 hour ago, Have_Fun said:

8/12 za 3 u prvoj cetvrtini!!!

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
 

 

Kakvo drogo poluvreme za dubse, 18 poena primili za 18 minuta, a ubacili 50... Gotovo je ovo, odoh da spavam malo.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...