Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

12 minutes ago, Zli Gli said:

Pa Grent Hil je bio Bog kosarke u svoje vreme, da se nije sjebao bio bi u rangu Lebrona, samo druga pozicija.

grent hil je bio kao danas ras vestbruk, mister tripl dabl.

i bio onako malo tunjav

 

Edited by bradilko
Link to comment

jebiga ja se ponadao hjustonu jer sa njima moze da se igra..sa ovima bas i ne ali za mene le bron kao da je osvojio titulu.

dobiti prvo indijanu pa toronto i boston na kraju sa ovakvim rosterom je maximum.

teren se smanji kad gledam le brona kakva je to dominantna zver..

Link to comment

jeste odigrao spektakularno, ali i nije mu bio neki impozantno tezak put do finala, cak i sa saigracima kakve ima. najozbiljniji igrac protiv koga je igrao je oladipo.

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

jeste odigrao spektakularno, ali i nije mu bio neki impozantno tezak put do finala, cak i sa saigracima kakve ima. najozbiljniji igrac protiv koga je igrao je oladipo.

ne znam ko je njega stavio u dzep sa bilo koje obale za sve ove godine.

mozda po neku utakmicu i to je sve.

smesna je prica da le bron ne bi dominirao na zapadu..

i video bih ove druge zvezde sa ovakvim klivlendom sta bi napravile..dal bi silovo stef ili durantula?

Link to comment

Ne znam koliko je tačno udio u metlanju Toronta Lebronova igračka veličina, a koliko to što su prekoputa sisice, ali je i to povezano - dvojac bez kormilara Lauri-Derozan i postanu sisice kad god vide Lebrona, no ostaje činjenica da je on pometlao 59-23 ekipu, između ostalog. 

 

Jeste istok očajan, ali ovo što je on počinio u ove tri serije je zaista za anale, na čisto individualnom nivou. 

Link to comment
1 minute ago, bradilko said:

ne znam ko je njega stavio u dzep sa bilo koje obale za sve ove godine.

mozda po neku utakmicu i to je sve.

smesna je prica da le bron ne bi dominirao na zapadu..

i video bih ove druge zvezde sa ovakvim klivlendom sta bi napravile..dal bi silovo stef ili durantula?

nista od toga ja nisam napisao. samo da je dobio ekipe koje nisu nista igracki jace od njegove.

Link to comment
3 minutes ago, Joe D said:

nista od toga ja nisam napisao. samo da je dobio ekipe koje nisu nista igracki jace od njegove.

 

Od kad je prešao u majami, on ima više po poraza od ekipa sa zapada, nego sa istoka... 

Link to comment

Ne znam bas zasto, ali meni je Durant najodvratniji igrac u ligi. Jeste da se se skroz iskupio u drugom, ali ono prvo poluvreme nije dostojno ozbioljnog igraca kakv bi on navodno trebalo da bude.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...