Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

15 minutes ago, James Marshall said:

Sad gledam neku naprednu tpa statistiku, ovo njegovo izdanje iz ovog plejofa je već sad drugo svih vremena, a tek treba da odigra finale. 

 

https://nbamath.com/2017-18-nba-postseason-tpa/

 

Ne razumem puno ove statistike, intuicija mi govori da je ovo OPA nesto ofanzivno, a DPS nesto defanzivno. Uglavnom, Ben Simons ima -3 ofanzivnog skora :D

Link to comment

:thumbsup: 

 

Znaci to je kumulativna statistika, nije neki prosek? Ako je kumulativna onda moze samo da raste, cak i ako podbaci u finalu.

 

8 hours ago, Zico said:

Promasili 26 trojki  zaredom.

 

27 na kraju, od tih 27 mislim da su mozda 4 ili 5 bile uncontested, ostalo sve preko ruke ili neka bacakanja. Bilo je i dosta cigli u stilu Marka Cakarevica.

Link to comment

Pa valjda se uzimaju u obzir i odigrane minute, ako se zadrži na ovom nivou (ili nešto malo ispod) ovom progresijom ide svakako ispred Dankana. 

Link to comment

Дакле серије су у суштини одлучене повредама Ирвинга и Пола. Јбг. 

Link to comment
1 hour ago, Apollo Creed said:

 

jok i neće.

 

ja bas mislim da ce ga morey u tom slucaju samo zapakovati, prosto nije toliki faktor protiv warriorsa dok ne popravi bacanja.

Link to comment
Nema to veze sa izmastanim kompleksom od Lebrona. Toronto je krs od ekipe sto je znao svako ko se iole razume u kosarku.
 
+ milion I čovek ne izbiva sa prejadnog Istoka, ajde Seltiksi đene đene, ali Raptorsi i Indijana ne bi plejof videli da su na Zapadu.
Link to comment
7 minutes ago, Host said:

Dobar je Lempron, ne valjaju oni oko njega :fantom:

 

Covek je do ove godine igrao u timu sa jos dva prva pika na draftu (*), jel ti uopste jasno sta to znaci? Uzmes tri najbolja mlada igraca u poslednjih 10 godina, stavis ih u jedan tim i zalis se sto Lebron nema adekvatne saigrace. Pa ne moze jadnije. 

 

James je napravio sistem u kome je on prvi predsednik, vrhovni komandant i glavni carinik. Pretvorio je sa

igrace u spot up sutere, trenere u gledaoce, a vlasnike u taoce. Celu karijeru igra u inferiornom okruzenju Istoka, uziva u beneficiranom odnosu sudija prema novom Jordanu u pokusaju, dobija narucena pitanja na konferencijama za stampu i na kraju dodje Bradilko i pita dal bi stef silovo? 

 

Pa ne bi stef silovo, zato i jeste car. 

 

(*) prvi pik trejdovan za Lovea koji je u sezoni pre dolaska u Cavse imao prosek 26/12.

 

 

Nema to veze sa izmastanim kompleksom od Lebrona. Toronto je krs od ekipe sto je znao svako ko se iole razume u kosarku.

 

 

i te kako uima veze sto su igrali protiv lemprona, ometlao ih je tim koji je jedva prosao ovakav boston i indianu.

 

jok, nego ce da im da da kreiraju.

 

Link to comment
12 minutes ago, James Marshall said:

Jebote nekad mi se čini da na PPP pišu vaskrsli Red Ojerbah i Duda Ivković pod pseudonimima. 

zasad imamo minimum 2 fensi klepsa, znaci 3 bigej hosta.

Link to comment
1 hour ago, Timmy said:

Ne znam bas zasto, ali meni je Durant najodvratniji igrac u ligi. Jeste da se se skroz iskupio u drugom, ali ono prvo poluvreme nije dostojno ozbioljnog igraca kakv bi on navodno trebalo da bude.

 

nema šta navodno, čovek je jedan od 3 najbolja igrača u ligi. 

Link to comment

boston bez hejvorda i irvinga je definicija mediokritetske ekipe

 

navedi ko u klivlednu može da kreira

Edited by theanswer
Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...