Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

4 hours ago, keitel said:

Da zdrav Kari i LBJ zamjene mjesta u ovom trenutku krajnji ishod bi bio isti za Voriorse, ali bi Kavsi već bili clean sweepovani.

Teska srca moram da se slozim... :))))) 

Kida Djems - jebe. ne vadi...

Link to comment

le  bron je izmislio kosarku i za duranta i karija

moze se reci i da je gsw uzeo prvu titulu posle povreda ljubavi i kajrija.

le bron je u rangu djordana,medjika i takvih velicina.

strasno se potcenjuje le bron,cova igra vec 13 sezona svemirsku kosarku bez prekida.i sad je najdominantniji igrac u ligi.

 

Link to comment

Pricam sa jednim nba strucnjakom™. I kaze da bi se Orlando ili tako neka najgora ekipa prosetala Evroligom?!

 

Jel istina da smo mi evropljani tako slabi ili on pojma nema?

Link to comment

Samo ako ih Žoc disciplinuje sa klupe

 

Mene zanima da li neki evroligaš Cska/Fener mogao da prismrdi plejofu . Real nekad tako skocka ekipu da mislim da bi na istoku bili nekakav faktor 

Link to comment

Ako S.A. sa evroliga igračima ima skoro 50 pobeda,što ne bi bilo moguće da Fener/real na moćnom istoku budu na nekih 40% 

Bruklin,Niksi,Atlanta,Šarlot raspadi od timova

Link to comment

Ovo sa NBA vs EL se zajebavate, naravno. Imali bi 0:82.

 

Durant moze u pricu sa ovom dvojicom ako gledamo rekretivni basket Ima jednako impresivan skill set, da.  Samo, fale mu 77 muda do LeBrona. U ekipi koja je bila gradjena oko njega nije uzeo titulu. Bili su kao kandidati u 6-7 sezona i samo u poslednjoj prismrdeli tituli. Onda je otisao u GSW gde je slag na torti u vec sagradjenoj ekipi, koja ima 2 igraca u najmanju ruku jednako bitna kao on.

 

Step je fakat totales revolucionaran igrac i jedan od najkul igraca van terena. Dugovecnost je jedini razlog sto dajem prednost Lebronu. Step je promenio igru, no LeBron je jednostavno dominantniji.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Naravno da ne bi prismrdeli plejofu, ali ne bi bas bilo ni 0:82... Ima tu dosta bas raspad timova.

 

Recimo CSKA/Fener bi usrali neki Cikago/Bruklin sa pola gasa..

Link to comment

Mislim da je poslednji evropski tim koji je mogao da bude kompetitivan u NBA  - ne u smislu borbe za plej of, to bi bilo previše, nego u smislu da ne bude topovska hrana i ostvari učinak koji možda ne bio najlošiji CSKA 2005-08.

Šanse evroligaša danas ne vrijedi ni komentarisati.

Link to comment
9 minutes ago, MiddleClass said:

Pitanje je bi li se Cikago, Bruklin, Sakramento, Orlado i sl. prosetali EL?

bili bi igracki najjaci svi ti timovi. mada, atlanta je bas kanta po individualnom talentu, za njih nisam siguran.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...