Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

19 minutes ago, Joe D said:

ne znam koji su tvoji razlozi, ali stalno si nesto zgadjen i sokiran. i naravno trazis najmanji razlog da zapodenes fajt, od kad si shvatio povlacenje u ilegalu i povremeno vracanje na forum da bi oterao u picku materinu nekog forumasa koji ti nije po volji nije nacin da to postignes.

 

+1

 

13 minutes ago, Milogled Bluff said:

 

Dok su tvoji postovi pisanje naduvanog hipika. Ni traga od nadrkanosti, svadjanja i nastupanja sa olimpijskih visina.

 

+1

Link to comment
  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    551

  • booyaka

    342

  • MiddleClass

    317

  • Ratamahatta

    285

u evroligu treba da ide klub koji je kao prvi završio ligaški deo takmičenja

ili onaj klub koji je izgubio finale aba lige a imao je bar jednu pobedu uprkos sudijama

treba dati zvezdi a licencu jer predsednik srbije navija za istu

a mnogo vas je al ste ... i treba vas podsećati svaki bogovetni dan na to

i koji vam je procenat uspešnostti ulaska u evroligu na osnovu rezultata? 

samo ponosno i u inat

 

:puke:

 

 

Link to comment

kad ste se svi upisali da kazem i ja koju pametnu :fantom:

 

dakle, problem je u tome sto je kosarka u regionu otisla u kurac. realno™ ovde nema kluba koji ispunjava sve uslove da se nadje u 16 najboljih evropskih ekipa

druga je stvar sto svi mi zivimo i(li) navijamo za neki klub iz regiona pa ne bi imali nista protiv da se upravo taj klub nadje u el

 

jbg, meni kao navijacu zvezde je jasno da ova(kva) zvezda pre svega ne bi trebala uopste da postoji, a ne da uopste pricamo o tome da li joj je mesto u el

i istinski bih voleo da covic ne samo ode iz zvezde, vec da zavrsi na dozivotnom mardelju

medjutim, zivotno iskustvo mi govori da bi covica nasledio nekakav andrej vucic, a da bi u slucaju gasenja zvezdino mesto popunio nekakav drugi projekat po svim parametrima gori od danasnje zvezde

 

kako je navijanje potpuno iracionalna stvar i kako je zivot samo jedan, te vecina nas nece doziveti drugacije drustveno uredjenje i samim tim i bitno drugaciju situaciju u sportu/kosarci na ovim prostorima, obicno se rukovodimo nekim zivotinjskim instiktom i ponasamo kao da sutra ne postoji

 

sa druge strane evropska kosarka (evroliga) je na dnu. i manje vise ih zabole kurac i za sportsku stranu price i sve argumente koji bi trebali igrati bitnu ulogu

 

 

naravno da je u interesu svih iz regije da u el igra makar jedan klub odavde. ako neko drugi zauzme to mesto sledece sezone, tesko cemo ga povratiti u nekom buducem periodu

i naravno da to mesto zasluzuje buducnost

 

sve ostalo je cisto sviranje kurcu u zavisnosti od toga kako je ko od nas tog dana raspolozen

posto je danas usran dan kako jeste, vecina je u fazonu da komsiji crkne krava

Link to comment
23 minutes ago, pbg12345 said:

kad ste se svi upisali da kazem i ja koju pametnu :fantom:

 

dakle, problem je u tome sto je kosarka u regionu otisla u kurac. realno™ ovde nema kluba koji ispunjava sve uslove da se nadje u 16 najboljih evropskih ekipa

druga je stvar sto svi mi zivimo i(li) navijamo za neki klub iz regiona pa ne bi imali nista protiv da se upravo taj klub nadje u el

 

 

koji su to uslovi koje zahteva ta miki maus organizacija, a koje ne ispunjava zvezda?

Link to comment

dobro, nisam mislio na to :D sve ostale uslove zvezda ispunjava.

 

btw, kladim se da ce zvezda igrati evroligu.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
6 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

koji su to uslovi koje zahteva ta miki maus organizacija, a koje ne ispunjava zvezda?

Pa da, mrači umesto da podržava ideju da Srbija ima dva predstavnika u EL jer sve uslove koje ispunjava Zvezda ispunjava i FMP. Čak i u pogledu rostera.

Link to comment
3 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

dobro, nisam mislio na to :D sve ostale uslove zvezda ispunjava.

 

btw, kladim se da ce zvezda igrati evroligu.

 


Ja sam uoci danasnjih vesti takodje bio siguran. :lol: Zamislite duel Ljulj vs. Filip. 

Link to comment
5 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

dobro, nisam mislio na to :D sve ostale uslove zvezda ispunjava.

 

btw, kladim se da ce zvezda igrati evroligu.

 

oce filip biti startni ili rezervni plej?

Link to comment
18 minutes ago, bradilko said:

kako bre evroliga u kurcu?

jel i ovo trik pitanje? :D

kako nije u kurcu?

odakle krenuti sa nabrajanjem?

pogledaj samo razliku izmedju nba i eurolige. i to ne samo u kvalitetu kosarke i i kosarkasa

i ta razlika se iz godine u godinu povecava

menjanje pravila, formata, maltene iz godine u godinu. stalni sukob sa fibom. manjak interesovanja, sto u samim dvoranama, sto generalno

konstantan odliv igraca i samim tim smanjivanje kvaliteta

nemogucnost da se napravi ekonomski isplativo takmicenje, pa onda kompromisi izmedju guranja sto vise klubova iz bogatijih drzava u odnosu na one koji to rezultatima izbore

ni sami nisu sigurni kojim putem krenuti

jbg, kosarka nije bas popularna u onim najbogatijim i najvecim drzavama evrope, pre svega u engleskoj/britaniji

u nemackoj se tek poslednih godina dize

o skandinaviji i holandiji iluzorno i pricati

francuska je otisla u kurac, pa nema predstavnika u el, italija koja je godinama bila najjaca evropska liga, spala na nesretni armani

pa onda imamo situaciju da ove sezone od 16 klubova, 5 je iz spanije

turska jedne sezone 4, sledece 2

ruska liga godinama u top tri, zakucana na 1+1 mesto

 

jbt iz dva grada (istambula i atine) dolazi maltene pola el

Link to comment

Pod jedan - jedino sto je pravedno je da iduce godine Buducnost igra  EL, izborila je na terenu i zasluzila je

 

Pod dva - krajnje vreme je da se u Evropsku kosarku uvede bodovanje kao u Fudbalu. Bogati Klubovi bi vrlo brzo kao u Fudbalu kroz bodove vratili svoja sigurna mesta u EL (CL), a bila bi ispunjena i sportska strana, koliko na terenu zasluzis toliko imas bodova za naredne sezone kao pocetnu osnovu, Siguran sam da bi na taj nacin, sveobuhvatnijim pokrivanjem Evropskih zemalja i timova mogao da se napravi bolji finansijski efekat od sadasnje  EL  - Janakopulos je 100% u pravu kada kritikuje Govnomeua oko toga (a i FIBA se u svojim dokumentima poziva na ovakvu organizaciju evro kupova u kosarci)

 

Pod tri - za ovako nesto ili moraju da se dogovore ECA (EL) i FIBA ili da ih FIBA srusi u narednim godinama. Bilo bi dovoljno da 3 kluba iz EL predju u FIBA, ovo bi se raspalo - FIBA je za sada nesposobna za tako nesto, videcemo sta ce se dalje desavati

 

Za mene FIBA CL nista nije losija od EC, razlika je u nijansama...

Link to comment
2 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

dobro, nisam mislio na to :D sve ostale uslove zvezda ispunjava.

 

btw, kladim se da ce zvezda igrati evroligu.

zaslepljen navijackom mrznjom si propustio taj sitan detalj :fantom:

 

ako bih se morao kladiti i ja bih igrao na to, ali nisam siguran da li je to dobro ili lose po srpsku, pa i regionalnu kosarku

cak nisam siguran ni da li je iole dugorocno dobro za zvezdu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...