Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      28
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      41


Recommended Posts

38 minutes ago, Heaviside said:

1/4 pocinje sutra. f4 je od 18 do 20 maja. zasto ti glumim google ne znam ni sam :D

 

Hvala,  Opste je poznato da sam Crnogorac iz viceva i da me mrzi. :D

 

Znaci jos mjesec dana ima Bokan da zavrsi EL za Buducnost. Onda ce doci Djordi u BG, otice na splavove, smrkati koks sa kurvinih sisa... zaboravice sta je obecao za ABA.

Link to comment

Bokan je istakao da Budućnost kao klub mora da napravi brojne promene i rekonstrukciju, da bi igrala u Evroligi.

Što se tiče Evrolige - u strahu sam. To zahteva potpunu reorganizaciju kluba, kako u Upravi, u menadžmentu, stručnog štaba i naravno igračkog kadra. Treba ozbiljan marketing tim da se napravi. Narednih dana slede kontakti sa Evroligom, odlazak u Barselonu, a pre svega moramo da se dogovorimo u svojoj kući - rekao je Bokan u tv emisiji "Živa istina".

 

:fantom:

Link to comment

Okle sad to, juce citam intervju gde kaze da je sve pod kontrolom, uslovi su tu, aerodrom, bankarske garancije, ovo ono, ugradice i novu tribinu pa ce biti ne 5 nego 6000 mesta...

Link to comment

Pa zavisi da li čitaš beogradske ili podgoričke medije, jedni spinuju na jednu stranu, drugi na drugu. U svakom slučaju, mislim da će igrati oni EL, nakalemiće Milo sve što treba da se nakalemi.

Link to comment

Citao sam neki Bokanov intervju za CG medije. Kaze da se sve na kraju svodi da li ce Buducnost imati budzet za oko 2 miliona veci od onog koji ova uprava moze da obezbedi.  Mislim, nema tu sta, jasno je da se sve prepreke vezane za EL mogu otkloniti parama. Cak i da je tehnicki nemoguce prosiriti kapicet za 500 mesta, progledace im Djordi kroz prste ako bude zadovoljan obezbedjenom lovom. Tako da bih rekao da je goofs u pravu: ako Milo odluci da potrosi koji dadatni milion, Buducnost ce igrati EL. Jebes mi mater ako mu braca ne daju tu lovu da bi sebi olaksali ulaz u Zvezdu.

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

najbolje bi bilo da zvezda uzme to mesto, a?

 

normalno da bi bilo najbolje. sta ti mislis? ko bi trebalo da igra ako Buducnost ne ispuni uslove?

Edited by Heaviside
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...