Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 minute ago, Heaviside said:

 

na kojoj ti planeti zivis answere? pricamo o EL u kojoj 11 klubova crno na belo ima zagarantovano ucesce bez obzira na rezultate.

jebi ga, u 21. veku se u evropskoj kosarci na najvece klubove (Real, Oli, Zvezda, Cska...) primenjuju takvi kriterijumi. ja ih nazivam standardi koji vaze za velike klubove, a ti mufte kriterijumima. to je sve normalno, mali su oduvek mrzeli velike.

 

 

čekaj, kako bi ti nazvao kriterijum koji nije sportski? standard koji važi za velike klubove, ok? jel se pre takmičenja kaže "prvak ide u EL", ti ne budeš prvak i hoćeš u EL, na osnovu čega. to je definicija mufte™, nešto što si izmuljao, što nisi zaradio. 

Just now, Joe D said:

kakva patnja, dok god vidim veselnike poput tebe u silnoj zabrinutosti za pravednost, meni srce puno. da je osvojeno na terenu, ne bi bilo toliko zanimljivo.

 

vidim da je tvoje gađenje čovićevim postupcima u finalnoj seriji trajalo dva dana. u stvari nije ni trajalo samo si licemerisao kako i dolikuje najvećem licemeru foruma

4 minutes ago, levi said:

ne mora da znači, ali sportski kriterijumim bi bio da ide sledeći predstavnik aba, po sportskim kriterijumma

 

 

 

uopa. prolećni raspust

 

yeah, spring break. najstarija fora ikad 

Link to comment
  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    551

  • booyaka

    342

  • MiddleClass

    317

  • Ratamahatta

    285

Na stranu patnja i patkometrija, ali vi ladno prizeljkujete da klub koji vas je pobedio izduva iz birokratskih razloga da biste uleteli umesto njega. Da izraz "dno dna" ne postoji vec godinama, sada bi bio pravi trenutak da se izmisli.

Link to comment
3 minutes ago, Milogled Bluff said:

Na stranu patnja i patkometrija, ali vi ladno prizeljkujete da klub koji vas je pobedio izduva iz birokratskih razloga da biste uleteli umesto njega. Da izraz "dno dna" ne postoji vec godinama, sada bi bio pravi trenutak da se izmisli.

 

sve je u oku posmatraca. meni se recimo cini da se "vi" mnogo vise toga plasite, nego sto "mi" prizeljkujemo. 

 

kao da ima nekakve veze s vama.

Edited by nenad
..
Link to comment
7 minutes ago, theanswer said:

 

pa po sportskim kriterijumima ide budućnost. po mufte kriterijumima ko zna. a to da treba da ide sledeći klub iz aba ne mora da znači. 

 

Hahahah, sto je babi milo... Ok, to da Buducnost treba da ide - treba. Ne postoje realni razlozi da se to ne dogodi - Podgorica nazalost po nase klubove nisu Laktasi. 

Ali, koja izmenjena realnost, da je OK proglasiti prvaka Aba lige nepodobnim da ucestvuje u EL, te umesto nekog iz Jadranske izabrati 12-to plasirani tim Bundeslige, zato jer "moze im se". Tako nesto mozda moze u KKP Winston Yuba ligi, ali bi zapravo takav potez prkosio bilo kakvom zdravom razumu.

 

Uvek bih pre izabrao da i Cedevita igra umesto da Aba izgubi prohodnost u EL, zato jer bi to u suprotnom to znacilo da vise nemamo cistu prohodnost u El - vec da neko moze da odlucuje kako mu cefne ko i kada moze da igra.

Link to comment

Ma daj miloglede, palimo ovog decaka, zabavno nam. Napisao sam na KKCZ temi da se nadam ce Buducnost igrati EL.

 

A ti ansvere budi dobar i zahvali se cika Milogledu sto nas je rasterao.

Ladno si ono o standardima koji vaze samo za velike klubove (Real, Cska, Zvezda, Oli...) shvatio ozbiljno :D

Edited by Heaviside
Link to comment

Ajde kad moze jedna Litvanija koja je zemlja kosarke za nas da proguta licencirani Zalgiris i ostale klubove koji su tu ikebana, moze vala i ova vukojebina od Balkana. :fantom:

Link to comment
On 14.4.2018. at 13:00, Joe D said:

Ja to svakako necu gledati, a ni ubuduce. Napustanje sportkog borilista, makar i kroz pretnju, je zadnje utociste pizdi. Jasno da igraci tu nemaju izbor, ali svejedno. A ionako pocinje NBA plejof veceras.

 

27 minutes ago, Joe D said:

nadam se da ce jos godinama upadati na mufte™ da patnja bude sto jaca

 

jedan principijelan stav

Link to comment
Just now, MiddleClass said:

Ajde kad moze jedna Litvanija koja je zemlja kosarke za nas da proguta licencirani Zalgiris i ostale klubove koji su tu ikebana, moze vala i ova vukojebina od Balkana. :fantom:

 

+1

 

treba dati futuri petogodisnju licencu.

Link to comment
2 minutes ago, nenad said:

 

sve je u oku posmatraca. meni se recimo cini da se "vi" mnogo vise toga plasite, nego sto mi "prizeljkujemo". 

 

kao da ima nekakve veze s vama.

 

Svasta, zasto bih se plasio necega sto nema veze sa mnom. Kontradiktoran si. Samo mi je fascinantno da pojedinci ne mogu da se pomire sa porazom i misle da je klub za koji navijaju bogom dan i da mu neke stvari pripadaju valjda po bozanskom pravu, pobedio, izgubio, isti kurac, kao da je to bitno.

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

 

jedan principijelan stav

 

pa on nece gledati, ali ce znati da ti patis i bice mu toplo oko srca dok gleda NBA.

Link to comment
Just now, Heaviside said:

 

pa on nece gledati, ali ce znati da ti patis i bice mu toplo oko srca dok gleda NBA.

 

dadada, baš je tako. vi svi ne biste voleli ma nećete ni gledati tu evroligu ali vam drago da ja patim. jebote koja konstrukcija :D 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...