Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      28
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      41


Recommended Posts

11 minutes ago, Heaviside said:

 

normalno da bi bilo najbolje. sta ti mislis? ko bi trebalo da igra ako Buducnost ne ispuni uslove?

 

pa ja mislim da bi bilo mnogo da se zvezda na mufte ugura treći put u evroligu. i da ako budućnost ne ispuni uslove wc ide djordiju u džep da on sa njim raspolaže kako hoće a ne vidim tu zvezdu kao prvog kandidata. 

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

 

pa ja mislim da bi bilo mnogo da se zvezda na mufte ugura treći put u evroligu. i da ako budućnost ne ispuni uslove wc ide djordiju u džep da on sa njim raspolaže kako hoće a ne vidim tu zvezdu kao prvog kandidata. 

pa nikada klub sa ovih prostora nije niti ce biti prvi kandidat...ali se vazda vrsi odavde pritisak da ABA zasluzuje makar jednog predstavnika i to prolazi

Link to comment
Just now, Joe D said:

nadam se da ce jos godinama upadati na mufte™ da patnja bude sto jaca

 

na mufte jedino i znate da igrate, zato kada se neko spusti na vaš nivo kao budućnost odmah kukate na suđenje 20 stranica. pa ti vidi čija je patnja veća. 

Link to comment
12 minutes ago, theanswer said:

 

pa ja mislim da bi bilo mnogo da se zvezda na mufte ugura treći put u evroligu. i da ako budućnost ne ispuni uslove wc ide djordiju u džep da on sa njim raspolaže kako hoće a ne vidim tu zvezdu kao prvog kandidata. 

 

kakve mufte? ako Budućnost ne ispunjava uslove, treba da ide sledeći klub iz ABA koji ispunjava uslove

 

to da li je tebi mnogo, zaista nije bitno 

 

Edited by levi
Link to comment
22 minutes ago, Apollo Creed said:

baš šteta što Titograđani neće ispuniti uslove...:fantom:

 

+1

 

 

OkMVxd2.jpg?1

 

 

 

Edited by Mark Rothko
Link to comment
1 minute ago, levi said:

 

kakve mufte? ako Budućnost ne ispunjava uslove, treba da ide sledeći klub iz ABA koji ispunjava uslove

 

to da li je tebi mnogo, zaista nije bitno 

 

 

pa po sportskim kriterijumima ide budućnost. po mufte kriterijumima ko zna. a to da treba da ide sledeći klub iz aba ne mora da znači. 

Link to comment

ne mora da znači, ali sportski kriterijum bi bio da ide sledeći predstavnik aba, po sportskim kriterijumma

 

 

16 minutes ago, theanswer said:

 

na mufte jedino i znate da igrate

 

uopa. prolećni raspust

 

Edited by levi
Link to comment
8 minutes ago, theanswer said:

 

pa po sportskim kriterijumima ide budućnost. po mufte kriterijumima ko zna. a to da treba da ide sledeći klub iz aba ne mora da znači. 

 

na kojoj ti planeti zivis answere? pricamo o EL u kojoj 11 klubova crno na belo ima zagarantovano ucesce bez obzira na rezultate.

jebi ga, u 21. veku se u evropskoj kosarci na najvece klubove (Real, Oli, Zvezda, Cska...) primenjuju takvi kriterijumi. ja ih nazivam standardi koji vaze za velike klubove, a ti mufte kriterijumima. to je sve normalno, mali su oduvek mrzeli velike.

 

Link to comment
12 minutes ago, theanswer said:

 

na mufte jedino i znate da igrate, zato kada se neko spusti na vaš nivo kao budućnost odmah kukate na suđenje 20 stranica. pa ti vidi čija je patnja veća. 

kakva patnja, dok god vidim veselnike poput tebe u silnoj zabrinutosti za pravednost, meni srce puno. da je osvojeno na terenu, ne bi bilo toliko zanimljivo.

Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

 

na kojoj ti planeti zivis answere? pricamo o EL u kojoj 11 klubova crno na belo ima zagarantovano ucesce bez obzira na rezultate.

 

 

Ziva istina. Ali patnja je jaca od argumenata. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...