Jump to content
IGNORED

Crvena zvezda - Partizan, 155. put, nedelja 19h (TV Arenasport 1)


Milosh76

  

40 members have voted

  1. 1. Ko ce pobediti u Derbiju?



Recommended Posts

everton ga je dobio u prvom, a radin na samom početku drugog poluvremena tako da uslovno može da se kaže da se grujić držao pravila

 

 

 

što se tiče sankcionisanja faulova koje su načinili igrači partizana. dok se vujadin i gobeljić mogu smatrati srećnicima jer nekako nije bilo primećeno njihovo obaranje igrača sa obe ruke, i tzv čišćenja igrača pod geslom ne može lopta, a ni igrač

 

 

no sem tog diskutailnog faula nad tawambom u 16 sve ovo je klasično domaćinsko suđenje. doduše u jsl se pod tim podrazumeva dosta više

 

ok, pokradeni ste standardno. i ja budala polemišem s tobom.

Link to comment
  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    66

  • kud u maglu Simoviću

    59

  • levi

    48

  • gervasius twinkleminkleson

    44

Boace od 8 miliona i dalje bez pobede protiv Partizana :D

 

Malo se zajebavam, ali mislim da danas nije bilo navijaca Zvezde koji nije ocekivao sigurnu pobedu i punjenje Partizana. Sto se mene tice potpisao bih 0-0 pre pocetka utakmice, jer ipak je trenutno Zvezda u boljoj formi, igra se na marakani, los teren...

Edited by El Patron
Link to comment

je l' je ispao šaban ili nije?

 

U vezi Stojketa?

 

Pa, mozda aludirao na slabe partije Kljajica zbog kog ste, delom, ispali od OLY. A, mozda je samo hteo da kaze da je on ozbiljno pojacanje za vas tim. A mozda vas je necim i uvredio i ispao "sitna dusa". Ne znam. Ne vidim nista sabanski u njegovoj izjavi, correct me if I wrong.

Link to comment

Brate, od kad je stigao stojke, ovde se lamentira o tome kako je to najbitniji trenutak sezone i proklinje se ivica sto ga nije ranije doveo. Covek skinuo dva zicera u bg koji bi skroz drugacije okrenuli pozicije u revansu, a i tamo skinuo dosta dobrih suteva.

 

Na pitanje da li je stojke junak ovog meca covek da izjavu da je stojkovic i uveo partizan u le (sto je u velikoj meri i tacno jer sa kljajicem na golu bi bilo svasta) pa ne cudi sto je i ovde dobro branio. Vi od toga vidite omalovazavanje.

 

Jebeni vrh :)

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

zavisi od tumačenja, može se tako shvatiti a može se pomisliti da je miloe rekao da se pfc srećno provukao u le, što bi bilo tačno da je bilo 0:1 npr, tako on potcenjuje napadačku igru i junaka tog meča đurđu

Link to comment

Na pitanje da li je stojke junak ovog meca covek da izjavu

 

I ja sad tek video izjavu, ladno sam bio u fazonu šta se sad na svoju ruku ovaj trti o Stojketu koji kurac. O čemu se raspravlja ovde :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...