Jump to content
IGNORED

Crvena zvezda - Partizan, 155. put, nedelja 19h (TV Arenasport 1)


Milosh76

  

40 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

A golman nije deo ekipe i njegove zasluge se ne računaju? On je tu kao deo terena, sudija itd..

Ja ne znam kako da vam objasnim da se na ovakav dziberski nacin ne komentarisu, tj. omalovazavaju uspesi drugih timova u Evropi. Izjava je bila u stilu, da nemate Stojketa, prsli biste.

Link to comment
  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    66

  • kud u maglu Simoviću

    59

  • levi

    48

  • gervasius twinkleminkleson

    44

Prekombinovao je Miloje ipak, jeste da ima dosta povreda, ali nije ni on toliki mađioničar da svaki igrač proradi na bilo kojoj poziciji gde ga stavi

Desni bek levo, cebtarfor na krilu itd. Još su dobro i odigrali koliko je bio improvizovan sastav

 

+1000

 

jeste ono povrede i umor i sve, al ono, treba se držati neke osnove.

Link to comment

Izjava je bila u stilu, da nemate Stojketa, prsli biste.

Sto i nije daleko od istine, posto je skinuo gol Srnicu... a nisi mi odgovorio da li je odbranio 2 zicera Videotonu u zavrsnici utakmice u BG?

Link to comment

Ja ne znam kako da vam objasnim da se na ovakav dziberski nacin ne komentarisu, tj. omalovazavaju uspesi drugih timova u Evropi. Izjava je bila u stilu, da nemate Stojketa, prsli biste.

Ja zelim da vjerujem da je htjeo da naglasi da je Stojkovic vrhunsko pojacanje, jer ne djeluje stvarno kao neko ko bi se na taj nacin glupirao. A da je ispalo ruzno, stvarno jeste. 

Link to comment

Sto i nije daleko od istine, posto je skinuo gol Srnicu... a nisi mi odgovorio da li je odbranio 2 zicera Videotonu u zavrsnici utakmice u BG?

Izjava je glupa...

 

I Borjan je odbranio u 92. minuti zicer Granquistu, pa niko ne priča da je Borjan uveo ZC u LE... I bilo bi glupo da to priča... A daleko je tačnije...

Link to comment

To nam je ostalo iz vremena kada smo bili "Evropski Brazilci" i kad aje bilo sramota da golman bude medju boljima u utakmici.

 

Moj utsak sa derbija je da Partizan ne bi stvorio sansu do sledeceg derbija (mozda bi dao gol ako bi Andjelkovic usao u igru i poklonio im autogol ili penal).  Jedan dosadan tim koji odlaskom Leonarda izgubio svaku zanimljivost.  Dovoljno govori to sto je Vulicevic dominantan igrac (Mustafu ne racunam jer mislim da su njegove dobre odbrane vise polod slabe realizacije protivnika nego golmanskog umeca.)

+32

Link to comment

Ja ne znam kako da vam objasnim da se na ovakav dziberski nacin ne komentarisu, tj. omalovazavaju uspesi drugih timova u Evropi. Izjava je bila u stilu, da nemate Stojketa, prsli biste.

 

Ako neko nešto omalovažava, onda vi upravo omalovažavate Stojkovićeve zasluge za prolaz, samo da bi učitali nešto Milojeviću na silu

 

Ne razumem zašto ne možete da podnesete da je sve prošlo mirno i korektno, nego pravite aferu po svaku cenu

Link to comment

Izjava je glupa...

 

I Borjan je odbranio u 92. minuti zicer Granquistu, pa niko ne priča da je Borjan uveo ZC u LE... I bilo bi glupo da to priča... A daleko je tačnije...

Ajde da gledamo obrnuto malo. Recimo, Milojevic je pametan i vaspitan covek i zeleo je da pohvali protivnickog golmana recima da je on uveo naveceg rivala u LE. znaci ne potcenjivacki, ne patkometrija, nego obicna pohvala. Pogotovo sto je taj isti golman odbranio zicer Srnicu i sacuvao 0-0 u trenucima kad je Zvezda bila dosta bolji rival u derbiju.

 

I slazem se sa tobom da je Borjan odbranio ulazak u LE, posle te sanse kad nisam umro, zivecu 100 godina.

Link to comment

Sto i nije daleko od istine, posto je skinuo gol Srnicu... a nisi mi odgovorio da li je odbranio 2 zicera Videotonu u zavrsnici utakmice u BG?

Ok je da komentarise svoju utakmicu, neka prica sta hoce o istoj, nema sta Zvezdin trener da komentarise na taj nacin nase rezultate u Evropi.

 

Dva zicera ne znam gde si video...uopste cela ta prica o Stojkovicu je debilna, bas kao sto se niko nije vadio da smo ispali od Olija ili izgubili od Vozdovca zbog kljajica. Golman je deo tima i igre, jbt.

Link to comment

Pa da, isto kao što bi (rekoh već) oba vaša zadnja vezna imala po žuti već u prvom poluvremenu, da se držao pravila. pa ti vidi kako bi to delovalo na vašu defanzivu.

everton ga je dobio u prvom, a radin na samom početku drugog poluvremena tako da uslovno može da se kaže da se grujić držao pravila

 

 

 

što se tiče sankcionisanja faulova koje su načinili igrači partizana. dok se vujadin i gobeljić mogu smatrati srećnicima jer nekako nije bilo primećeno njihovo obaranje igrača sa obe ruke, i tzv čišćenja igrača pod geslom ne može lopta, a ni igrač

 

 

no sem tog diskutailnog faula nad tawambom u 16 sve ovo je klasično domaćinsko suđenje. doduše u jsl se pod tim podrazumeva dosta više

 

 

 

@ruxin

ne znam na osnovu čega si zaključio da nam je tawamba opcija a. na onakvom krtičnjaku nam je tranzicija bila svedena na minimum(ima i do igre protivnika) pa su baloni na tawambu bili logični. obično je on taj koji razvlači odbranu za đurđu

 

@vasić

po našim™ ne po vašim™

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ono nad Tavambom je mogao svirati, ono Jankovicevo je dobro procjenio.

 

Sutnuli na gol nisu. Defanziva nam je dobra. Bice Krsticic dobro pojacanje. Steta za Boacija sad ce Pesic biti prva opcija, a koji ce Sikimic njega mjenjati samo Miloe zna. Sad je pod muß ostanak Kange i Donalda.

Link to comment

Ako neko nešto omalovažava, onda vi upravo omalovažavate Stojkovićeve zasluge za prolaz, samo da bi učitali nešto Milojeviću na silu

 

Ne razumem zašto ne možete da podnesete da je sve prošlo mirno i korektno, nego pravite aferu po svaku cenu

:lolol:

 

Da je Milojevic rekao da je Stojkovic zasluzan, ali i pohvalio igru Partizana, golove, akcije, to bi i bilo ok. Ovako je ispao sitna dusa kojoj je Stojke pokvario zabavu.

 

Rodjaci, takve izjave se ne daju. Stvarno necu vise o ovome.

Link to comment

pa cek, isao je svesno na tavambinu nogu, veze sa loptom nema.

meni deluje kao penal.

Nisam ni primetio noge iz ovog ugla, a reko nije ga odgurnuo dovoljno jako rukama za ovu piruetu. Malo pre sam gledao na areni iz drugog ugla, više penal nego što nije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...