Jump to content
IGNORED

Crvena zvezda - Partizan, 155. put, nedelja 19h (TV Arenasport 1)


Milosh76

  

40 members have voted

  1. 1. Ko ce pobediti u Derbiju?



Recommended Posts

Fakat je da ne bi videli grupe da nije njega i da bi izgubili derbi.  

ok, slazes se onda da boldovano vazi i za vas i sudije? 

mislim, kad vec o faktima pricas.

Link to comment
  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    66

  • kud u maglu Simoviću

    59

  • levi

    48

  • gervasius twinkleminkleson

    44

Ne razumem sta zelis da kazes? Da, sudija nije rusima priznao cist gol. Da li bi to na kraju bilo presudno da ne udjemo u grupe? Niko ne zna. Na istoj utakmici su rusi dali gol nakon centarsuta iz auta, i jedan gde je njihov napadac pre gola igrao rukom. U bg su dobili poklon penal i poprilicno navlacenje sudije, tako da ne vidim paralelu.

 

Vi ste u beogradu bili uzasni, stojkovic je spasao 2 zicera a i tamo je branio odlicno. Poenta je da se pokazao kao vrhunsko pojacanje i da bi bez njega verovatno (eto, nije fakat u lravu si :( ) gledali le samo na tvu.

 

Adekvatno poredjenje bi bilo da mi ne bi videli grupe da nismo zadrzali kangu.

 

Btw, ta vasa opterecenost sudijama i poriv da kukate da ste uvek osteceni a neko drugi nagradjen je stvarno fenomen...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edited by adasevic
Link to comment

pa sam si odgovorio na pitanje, hocu bas to da kazem, da se ne radi ni o kakvim faktima, vec o hipotetickim situacijama koje bi neko u ovom kontekstu mogao da potegne ili zato sto je cinik, ili zato sto nema pojma o cemu prica. 

ovo sto vi pricate moglo bi se reci da smo izbacili videoton na penale, ili da je stojke odbranio nesto u poslednjim sekundama dok je sveukupno bilo nereseno, sve ostalo je proseravanje, na stranu sto miloje ne pamti da smo ih natrpali u drugoj utakmici.

 

ako je vama kul, i meni kul, samo mi je neobicno da neko bude veci seljak od grofa, a da bude ovako podrzan.

mislim, nije za sve neocekivano, al i dalje je neobicno.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Grof je grobare razmazio glupostima koje je pravio na presicama™ pa sad kad nemaju sta da zamere Miloju, ogorceni, sitnicare. Od pohvale golmanu oni izmisljaju omalovazavanje.

 

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment

pa sam si odgovorio na pitanje, hocu bas to da kazem, da se ne radi ni o kakvim faktima, vec o hipotetickim situacijama koje bi neko u ovom kontekstu mogao da potegne ili zato sto je cinik, ili zato sto nema pojma o cemu prica.

ovo sto vi pricate moglo bi se reci da smo izbacili videoton na penale, ili da je stojke odbranio nesto u poslednjim sekundama dok je sveukupno bilo nereseno, sve ostalo je proseravanje, na stranu sto miloje ne pamti da smo ih natrpali u drugoj utakmici.

 

ako je vama kul, i meni kul, samo mi je neobicno da neko bude veci seljak od grofa, a da bude ovako podrzan.

mislim, nije za sve neocekivano, al i dalje je neobicno.

ili da ste pre dolaska mustafe imali krater na golu. oh, wait...

 

oba puta je miloe odgovorio na direktno pitanje o mustafi.

 

jeste to hipoteticka situacija i ne mozemo znati sbbkbb, ali mi nije jasno kako ta cinjenica govori u prilog tome da je miloe hteo da omalovazi ostale igrace partizana a ne da pohvali mustafu, dapace.

Link to comment

Sva sreća pa "Grobari - Čokot" nije svirnuo penal nad Tavambom, pa je fokus rasprave na glupavoj Milojevoj Izjavi.  :fantom:

Edited by Filozof manijak
Link to comment

pa sam si odgovorio na pitanje, hocu bas to da kazem, da se ne radi ni o kakvim faktima, vec o hipotetickim situacijama koje bi neko u ovom kontekstu mogao da potegne ili zato sto je cinik, ili zato sto nema pojma o cemu prica. 

ovo sto vi pricate moglo bi se reci da smo izbacili videoton na penale, ili da je stojke odbranio nesto u poslednjim sekundama dok je sveukupno bilo nereseno, sve ostalo je proseravanje, na stranu sto miloje ne pamti da smo ih natrpali u drugoj utakmici.

 

ako je vama kul, i meni kul, samo mi je neobicno da neko bude veci seljak od grofa, a da bude ovako podrzan.

mislim, nije za sve neocekivano, al i dalje je neobicno.

sad i ti ko nesretni el patron, samo jos fali onaj izuzetni humor "coravi"

 

razumi da su normalni ljudi koji navijaju zvezdu jedva cekali da vide ledja onoj budaletini. i to koliko zbog ocajnog fudbala koji smo igrali, toliko zbog njegovog sabanisanja, omalovazavanja svega i svakoga, itd

sad kad napokon imamo trenera koji zna fudbala i za divno cudo daje korektne izjave, vi ste ga docekali na noz zbog necega sto moze biti tumaceno na vise nacina

 

ajde da uzmemo da je miloje zaista ispao seljacina i da je razocaran ishodom potcenjivao partizan, te naglasio zasluge stojkovica

dakle ako je i tako, to sve i dalje nije dovoljno ni da se pomene u istoj recenici sa onim jadnikom, a pogotovo da se kaze da je "veci seljak od grofa"

kapiram ja da ponekad valja otici u ekstrem da bi se pokazalo nesto, ali ovo naprosto nije takva situacija

Link to comment

Ovo mi jedan od najčudnijih derbija koje sam gledao. Igrači ispražnjeni, publika još više. Više nego skromna poseta, ljudi su kinte bez, biće čupavo da se napune stadioni i u Evropi ( off: valjda će prodavati pakete za te utakmice).

Mi smo odigrali solidno 1/2, u drugom se ništa nije igralo. Ulazak Ilića i Milijaša je bio  :Jova: momenat. Miloe pogrešio sa Pešićem na krilu, on je tu krajnje neupotrebljiv. Ako on tako vidi formaciju 4-4-2 onda jbg. 

Partizan  :mellow: mogli su šutnuti jednom prema golu makar  :fantom:

Link to comment

@toni

 

slazem se

samo mi je (sve i da uzmemo da ti, el patron i ostali pravilno tumacite njegove reci) ovo premali uzorak da mu zalepim epitet seljacine

tu je par meseci, vrlo korektne izjave i ponasanje je imao (ili sam ja propustio nesto drugacije), pa mi je malo mnogo da se od ovako necega stvara tolika buka

Edited by pbg12345
Link to comment

A nije moguće da si ti pogrešno protumačio/učitao?

 

nije

 

@toni

 

slazem se

samo mi je (sve i da uzmemo da ti, el patron i ostali pravilno tumacite njegove reci) ovo premali uzorak da mu zalepim epitet seljacine

tu je par meseci, vrlo korektne izjave i ponasanje je imao (ili sam ja propustio nesto drugacije), pa mi je malo mnogo da se od ovako necega stvara tolika buka

 

pa bas zato sam i reagovao, posto mi je dosad bio prilicno gotivan lik.

ne moras da verujes, ali isto bih ucinio i da na nasoj klupi sedi neko ko je naizgled gotivan, a da tako nesto ispali.

inace stvarno slabo pratim prepucavanja na temama o domacem fudbalu, a jos manje pisem na njima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...