Jump to content
IGNORED

Crvena zvezda - Partizan, 155. put, nedelja 19h (TV Arenasport 1)


Milosh76

  

40 members have voted

  1. 1. Ko ce pobediti u Derbiju?



Recommended Posts

Prvo poluvreme bilo pristojno. Zvezda stvorila 3 100% sanse. Pa i ona na pocetku boacijeva i ona jedna pesiceva nisu bile lose. Kod suta pesica falilo srece, teren sjebo boacija a srnic je lose sutirao a to kod stojketa ne moze da prodje. I bolji sut bi mu skinuo, a imao je vremena da se namesti i da da gol...

 

Partizan je solidno drzao loptu, ali od igre nista. Ne pamtim kad komsije nisu imale ni jedan sut u okvir gola.

 

Nasi nisu toliko bili bez snage koliko emotivno izduvani. Kanga je bio poluprisutan, mada ga je radin lepo davio. Srnic je jedini bio bez snage i to se osetilo.

 

Zao mi je sto nije dunuo onaj penal da neslusam ovoliko kukanja posle svake jebene utakmice. Da ga je dunuo nakantali bi ih bez problema.

 

Drugo poluvreme je plac majke bozije. Bolje da nisu igrali. Sto rece neko, ni po bod nisu zasluzili...

 

 

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    66

  • kud u maglu Simoviću

    59

  • levi

    48

  • gervasius twinkleminkleson

    44

zavisi od tumačenja, može se tako shvatiti a može se pomisliti da je miloe rekao da se pfc srećno provukao u le, što bi bilo tačno da je bilo 0:1 npr, tako on potcenjuje napadačku igru i junaka tog meča đurđu

Od kad je dosao nije covek dao ni jednu neprimerenu izjavu. Nit je omalovazavao rivale niti je davao neke alibi izjave. Ne znam zasto bi sad poceo tim pre sto nije bilo niceg nekorektnog na samom mecu...

 

Pride, njemu samo moze da bude drago sto ste usli jer ce glavni rival imati isto opterecenje u sezoni kao i mi. Znm da meni jeste i da sam prizeljkivao da i vi i mi udjemo...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edited by adasevic
Link to comment

Bio je zicer da ce ovako ici utakmica, igraci oba tima su jos negde od 70. minuta jedva cekali da se ovo mucenje na njivi zavrsi. Mi nismo iskoristili sanse koje smo imali dok smo imali snage da resimo utakmicu, Partizan bez ambicije i to je to.

 

Ponasanje igraca Partizana standardno, uglavnom ih fudbal nije zanimao i dosli su da ako mogu zajebu sudiju i izmuvaju penal i da eventualno povrede nekog. Sve sto su uradili je ona seksi minijatura Sume kad je prikazivao "Vertigo" Vujadinu kod korner zastavice. Bez suta u okvir gola, mogli su da kazu unapred Borjanu da se covek ne zamara.

Link to comment

zavisi od tumačenja, može se tako shvatiti a može se pomisliti da je miloe rekao da se pfc srećno provukao u le, što bi bilo tačno da je bilo 0:1 npr, tako on potcenjuje napadačku igru i junaka tog meča đurđu

 

Otkad spada pod srecu imati sjajnog golmana?

Link to comment

Sjajni golman je skinuo par zicera u prvih 15 minuta, teško da biste dobili 4:0 da to nije uradio.

 

Mada opet, Miloe je dobio pitanje o Stojketu pa je i odgovarao u skladu sa tim. Kapiram ja da će tabloid od b92 to da stavi kao naslov ne bi li fasovao nešto klikova na patkometriji, ali da li mora i ovde da se razglaba o tim budalaštinama?

Edited by ljakse
Link to comment

ali sjajni golman nije dao 4 gola, da je pfc prošao sa 1:0 onda bi golman bio najzaslužniji

 

Je li ovo odgovor na moje pitanje? Ako jeste onda ga ne razumem.

Link to comment

Nema potrebe da se raspravlja, stvarno jeste bilo malo bezveze pogotovo jer je na konferenciji ničim izazvan to ponovio. Ali opetkazemponavljam, mislim da se samo loše odrazio i da je htjeo da prosto kaže koliko je stojković dobar i značajan za parzan, prije nego da omalovazi ulazak u EL

Link to comment

Ali opetkazemponavljam, mislim da se samo loše odrazio i da je htjeo da prosto kaže koliko je stojković dobar i značajan za parzan, prije nego da omalovazi ulazak u EL

 

+1000

 

meni je tako delovalo

Link to comment

Da nije slučajno što ih je spasao u derbiju, jer je to radio i ranije?

 

lol, sigurno.

 

na stranu sto je stojke uveo partizan u evropu tacno koliko su sudije spasli zvezdu u derbiju, i uveli je u evropu ne priznavsi gol u prvom mecu.

Link to comment

trla baba lan....

 

Stojke je odličan golman, što je pokazao istog trenutka kada je stao međ stative (mislim na ovaj poslednji put)

 

treba imati u vidu i da mu je prethodnik primao kroz uši, noge i ruke i da mu je smetao reflektor, pa iz te perspektive i neke vrlo normalne/uobičajene golmanske veštine mogu zaličiti na bravure

Link to comment

lol, sigurno.

 

na stranu sto je stojke uveo partizan u evropu tacno koliko su sudije spasli zvezdu u derbiju, i uveli je u evropu ne priznavsi gol u prvom mecu.

 

To je to što je Milojević rekao

 

lol za vas da je golman za ekipu isto što i sudija, neravan teren i stativa.. Objasnio vam je i Đukić, minut pre Miloja, rekao je isto to

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...