Jump to content
IGNORED

Crvena zvezda - Partizan, 155. put, nedelja 19h (TV Arenasport 1)


Milosh76

  

40 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    66

  • kud u maglu Simoviću

    59

  • levi

    48

  • gervasius twinkleminkleson

    44

Bezveze, ovo je moralo da se dobije. Kapiram da Krstičić nije uigran sa ostatkom, ali ostalo napred je bilo uglavnom jalovo, Kanga ili odsutan ili pokušava neke frljoke sa 40 metara, Pešić ne deluje pogodan za ono što je igrao danas, Boaći odsečen potpuno.

 

Partizan dal nije hteo ili nije umeo, uglavnom potpuno bezopasno, osim onih padanja u 16 i valjanja po terenu, ništa od sexy napada.

Link to comment

gledao samo prvo poluvreme, posle sam morao van. Zvezda bila nešto bolja, odnosno konkretnija. u drugom izgleda da ništa nisam propustio.

Edited by Ted
Link to comment

K'o sto rekoh, 0-0/1-1. :D 

 

Pesic ne zna fudbala ni najmanje, Milijas mi se gadi, ili ne moze da dobaci do 16, ili balon, posle 2 minuta u igri se zaduvao. Radonja je fenomenalan u drugacijoj postavci igre, na malom prostoru ne dolazi do izrazaja.

 

Jako smo lose stajali danas na terenu, Partizan fizicki bio sveziji, sve sto smo rujama sekli na sredini, ovde je bilo praznog prostora na sve strane, a tranzicija penis. Drugo poluvreme je bilo Juve Stabia - Pizzighettone.

 

Ali ko ga jebe, ionako ovaj derbi vredi bod i po, onaj na prolece jedini bitan.  

Link to comment

Kako se to navlači a da se ne vidi majstore?

kad prekine kontru zbog dima od baklji npr

 

no gledajući igru govno grujić je bio među nelošijim

Link to comment

Jako smo lose stajali danas na terenu, Partizan fizicki bio sveziji, sve sto smo rujama sekli na sredini, ovde je bilo praznog prostora na sve strane, a tranzicija penis.

 

Ma taj defanzivni deo nije bio problem, uglavnom nisu prismdeli golu, ali napred smo bili kurac. 

Link to comment

kad prekine kontru zbog dima od baklji npr

 

no gledajući igru govno grujić je bio među nelošijim

 

ozbiljno, covek ceka, ne smetaju mu dim i bakljada dok zvezda kruzi oko 16, cim je partizan krenuo u kontru prekida se igra.

Link to comment

Sad gledam ovaj kontakt sa Tawambom. To moze bez problema da se svira, i manji kontakti svirali su se protiv nas. Kako god, i sa penalom ne bismo dobili, bili smo uzasni. Ocekivao sam Zvezdin fizicki pad u drugom pol., ali mi smo se stisli i igrali bez dodatnog rizika.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...