Jump to content
IGNORED

NFL 2017


Zverilla

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    136

  • Frank Pembleton

    120

  • teacher

    107

  • freakns

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Strahan said:

giantsi mozda sutra otpuste zalizanog...ne znam zasto to nije uradjeno ove nedelje

pa, očigledno je mara tu najkrivlji, jer se ispostavilo da je on inicirao ovo. krivica hc-a je u tome što je: 1) slabo shvatio šta je gazda hteo (a to je da se jebe a da mu ne uđe), pa je bez imalo takta bukvalno uradio ono što mu je rečeno, 2) rekao istinu, a to je da mara inicirao razgovore, što u prevodu znači da je mara lagao kad je rekao da je išao tetki da odnese lek. 

mene najviše smaraju američki mediji, kao da mcadoo treba da vidi davis webba, kao da ga nije video 1000x na treningu i na snimcima i na skauting reportu.

Link to comment

negde sam procitao da webb jos nije spreman da startuje u ovoj sezoni. malo gledam nfl network isla je prica da eli moze da startuje veceras ali brzo su rekli da nema nista od toga.

 

@malvo

ne znam da li se eli vraca kao starter ali bi bilo ponizavajuce da ga bencuju danas,a posle ga vrate na mesto startera

giantsi poslednje 3 od 4 utakmice igraju kuci sa rivalima iz divizije

Link to comment

Da li je moguće da je KC uspio da izgubi od Džetsa, vidio sam uključenje na 14-0 za KC i kapirao da će da bude razvaljivanje. Kako li su uspjeli da izgube, trenutno su očigledno ekipa u najgoroj formi

Link to comment
10 hours ago, Frank Pembleton said:

TB@GB bilo takmicenje ko je gori....

Tako nesto.

Jedino sto se za vas znalo da ste Rodgers i 42 patuljka, pa kad nema Rodgersa, nema ni igre.

Mi smo pak gomila promasaja.

WR ne umeju da trce rute. Tacno je Godwin najbolji route runner u timu. OL ne moze da zastiti nikoga. imamo najnekonzistentnijeg QB u ligi. imamo dijabolu i kukavcu za play callera.

odbrana je u najboljem slucaju bottom 3 u ligi.

protivnicki QB za celu tekmu baci manje od 80yds i ti uspes da izgubis utakmimcu. pa to je college div 2 lvl. 

Link to comment

Ben McAdoo's stint as head coach of the New York Giants is over.

The Giants fired McAdoo on Monday following a tumultuous week spearheaded by Eli Manning's benching and the team's loss to the Oakland Raiders, a source informed of the situation told NFL Network Insider Ian Rapoport.

Additionally, the Giants also fired general manager Jerry Reese, NFL Network's Aditi Kinkhabwala reports.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...