Jump to content
IGNORED

NFL 2017


Zverilla

Recommended Posts

lepo rekoh... bice low scoring game... Winston je negledljivo los. gomila gluposti na obe strane. ali za razliku od nas, NE ima neki napad, pa i vode 13-7... ali imamo sanse. krecemo drugo poluvreme, pa se valja nadati. mozda se probudi O

Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    136

  • Frank Pembleton

    120

  • teacher

    107

  • freakns

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

izgubili 5 poena... nas kicker 0/3, njihov 4/4... na kraju imali cak pokusaj 20yds, ali jbg, to je bilo previse...

 

generalno previse gresaka i gluposti i uzasna igra u napadu. Folk je samo slag na tortu

Link to comment

dal je Aguayo free?

 

btw Winston me ujeo za srce na poslednjem playu.

Ono bi Fitz mnogo bolje obavio.   :fantom:

ma bacio je uzasan pas... ali meni uvek glupavo sagledavati poraz sa jednog playa. Winston je igrao ko kurac. prvi drive u drugom poluvremenu, omasi potpuno otvorenog Jacksona, koji ispred sebe ima samo brisan prostor. do poslednje cetvrtine nije mogao da pretvori treci down... i onside kick. prvo, short kick, 7yds samo, plus offside penalty. oni su znaci krenuli u napad sa nasih 37. i onda na 3rd and 8, dozvolimo pas od 5yds, i umesto 53, covek sutira 48yds FG... i ceo drive. gupi Dotson napravi offside posle prvog playa, i aj sto izgubimo 5yds, ni po jada, vec izgubimo 10sec, koje da smo imali na kraju, mogli smo runovati jedan play ka outu, i jos se pribliziti... tako da overall, najmanji problem u nocasnjoj tekmi je taj poslednji play

Link to comment

Inače jel bila jedna ljudska tekma četvrtkom?

Meni sve ekipe izgledaju kao "daj da preguramo ovo jbga...".

O londonskim da ne pričam...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Inače jel bila jedna ljudska tekma četvrtkom?

Meni sve ekipe izgledaju kao "daj da preguramo ovo jbga...".

O londonskim da ne pričam...

 

....shit has hit the fan...

49ers-Rams

Link to comment

ma bacio je uzasan pas... ali meni uvek glupavo sagledavati poraz sa jednog playa. Winston je igrao ko kurac. prvi drive u drugom poluvremenu, omasi potpuno otvorenog Jacksona, koji ispred sebe ima samo brisan prostor. do poslednje cetvrtine nije mogao da pretvori treci down... i onside kick. prvo, short kick, 7yds samo, plus offside penalty. oni su znaci krenuli u napad sa nasih 37. i onda na 3rd and 8, dozvolimo pas od 5yds, i umesto 53, covek sutira 48yds FG... i ceo drive. gupi Dotson napravi offside posle prvog playa, i aj sto izgubimo 5yds, ni po jada, vec izgubimo 10sec, koje da smo imali na kraju, mogli smo runovati jedan play ka outu, i jos se pribliziti... tako da overall, najmanji problem u nocasnjoj tekmi je taj poslednji play

Onside kick je bio velika greška. Dobili bi ste utakmicu da ste šutnuli to deep.

Poslednji pass...tu me Winston baš razočarao. Tu mora da se produži play i da kupi vreme hvatačima. Osam ljudi će da pokriva petoricu, uz dobar spacing bi 1 hvatač trebao ostati 1v1 ili probaš da iskoristiš prednost u visini. U prethodnoj seriji je Winston na 3rd and 15 imao tu situaciju ali tada je extendovao play, pobegao iz džepa na desno i pogodio DJaxa na liniji. A onda samo 2 minuta kasnije uradi ovako nešto.  :isuse:

 

Game of the week: Chargers v Giants 

:lolol:

Link to comment

Onside kick je bio velika greška. Dobili bi ste utakmicu da ste šutnuli to deep.

Poslednji pass...tu me Winston baš razočarao. Tu mora da se produži play i da kupi vreme hvatačima. Osam ljudi će da pokriva petoricu, uz dobar spacing bi 1 hvatač trebao ostati 1v1 ili probaš da iskoristiš prednost u visini. U prethodnoj seriji je Winston na 3rd and 15 imao tu situaciju ali tada je extendovao play, pobegao iz džepa na desno i pogodio DJaxa na liniji. A onda samo 2 minuta kasnije uradi ovako nešto.  :isuse:

 

Game of the week: Chargers v Giants 

:lolol:

ne bih bas poredio te dve situacije. mnogo veci field of play je bio kada je pogodio DJaxa... na zadnjem playu kakav god spacing da napravis, cak i da dodjes do 1 na 1, taj ces pas jako tesko kopletirati. ti imas 8 ljludi kojima bukvalno ne pada na pamet da izadju iz end zone, i imas 20yds brisanog prostora. znaci velike su sanse i da dodje do 1 na 1, da ce stici pomoc... prednost u visini postoji, ali to vise lici na hail mary. mislim da je i ideja bila da Winston baci 15-17yds, da je Howard uhvati u strideu, i da onda nosen inercijom udje u end zone. ako je to bio plan, nije bila losa ideja ali je bila losa egzekucija(plus, za tako nesto, ja bih najpre bacio loptu na Humphriesa, but thats just me), jer je i pored loseg pasa, Howard gledao kako da blokira nekoga a ne kako da uhvati loptu :D sve u svemu, mozemo do sutra da analiziramo, sta god da su izabrali, to je low percentage play i ne treba lomiti glavu oko njega vec gledati kako je doslo do toga

 

 

pratim ovog winstona jos od hard knocksa i uospte mi ne deluje pouzdano,

zasto ovaj Kojot niije banovan nego mu je dozvoljeno da dolazi na NFL temu i pisa mi po muci? :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...