Jump to content
IGNORED

NFL 2017


Zverilla

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    136

  • Frank Pembleton

    120

  • teacher

    107

  • freakns

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

SB ce uzeti ekipa koja bude imala vise od 3 citava startera... nama bukvalno cela odbrana nije trenirala tokom nedelje(osim Contea, on je neunistiv), out su David, Alexander i Ward... gledam Atlantu i Buffalo, Atlanta ostala bez Jonesa i Sanua...

pratim NFL preko 15 godina, ovo se bre nije desavalo. tokom cetvrtog kola nema tima koji nije sav ispovredjivan. ne smem ni da zamislim kako ce biti do kraja sezone

Šta da ti kažem, mi nismo imali niti jednog tekla u OL...

Ja sve nešto tripujem da ne pamtim dobro, ali zaista toliko povreda...

Meni izgleda da sa ovim "zaštitama" igrača kroz CBA , zapravo radi protiv njih...

Link to comment

Dobar vam ovaj kiker Friče. :D

invalidi, i vi i mi

 

sreca te nije omasio sada na kraju. jos drhtim jbt :s

uzasna tekma. ali dobro, racuna se pobeda. u cetvrtak se konacno vraca Martin, trebace protiv Patriotsa. a brat Brate je veliki car!

Link to comment

Pa dooobro, jes on ono zamalo omašio, ali bio je ofsajd Džekrebita, tako da bi imao ponovljen pokušaj sa pet jardi kraće udaljenosti.  Ali da je bila grozna tekma, jeste.

Link to comment

there is something broken within NFL... Bills, Rams, Panthers i Lions su 3-1... a Djetsi imaju isti skor kao Patriotsi, Raidersi, Cowboysi... wtf?!

 

side note: juce je Zuerlein bio 7/7... placem :(

Link to comment

OK, pogledao sam opet Djajantse i ove nase nesretnike... par quick thoughts.

 

prvo za Djajantse, jer sam ih gledao i protiv Phile. Manning i OL igraju sasvim korektno. nisu najbolji od najbolji, ali tesko da su oni krivi za 0-4. receiveri zato, ajme meni. svi vi sto mislite da je Odel Beckham najbolji ili top 3 WR u ligi, get a grip. najbolji WR ne ispusta 3 pasa po tekmi. plus juce ga je Grimes oducio od fudbala. sto je uhvatio, uhvatio je pored Hargreavesa. a Hargreaves bi od Tavona Austina napravio second coming of Jerry Rice. pozitivno o njemu, nije ispustio najvise lopti! Marshall je zapravo ispustio vise :o realno, da su povatali sta treba, Giantsi bi juce dobili ono. i da, Landon Collins je zver, ali zver. jebe ga samo sto je Brate bog koji se spustio na zemlju. za razliku od OL koju napadaju, DL Giantsa je ispod proseka.

 

e sad ovi moji.

1-  Winston igra od sjaja do ocaja. treca je godina, mogao bi makar malo vise konzistentnosti da pokaze, ali ne. a mogao bi i da pogodi jedan deep ball. juce je doktorski poceo tekmu, i onda nista do poslednjeg drivea. to protiv Patsa nece proci

2- kao sto rekoh, DL Giantsa je losa. u poredjenju sa nasom izgleda kao da igraju Reggie White, Warren Sapp, Pat Williams i Bruce Smith. ne znam sta dalje moze covek da kaze. dok McCoy ima snage, nesto i odigramo. ali ova tri invalida pored njega, pa to treba izbaciti iz NFLa... jbt, posle tri tekme imamo 1 sack. jedan. u tri tekme. voimeoca

3- Grimes je car. Hargreaves je kreten.

4- brat Brate je bog fudbala. Humphries je second coming of Jesus. Howard i Evans su carevi. DJax, ne znam, jury is still out, ali nema sanse da je svaki incomplete prema njema iskljucivo Jameisova krivica. a to nam ubija, ali ubija napad!

5- OL kao i Jameis, od sjaja do ocaja. ali bice to bolje. valjda :s

 

u cetvrtak nam dolaze Patsi. ako su kada bili pobedljivi u poslednjih 15 godina, to je sada. presmesna odbrana protiv koje bi i mi mogli da se navatamo poena. ali ne znam kako cemo ima zaustaviti napad. Gronkowski ce uvatiti 200yds, Cook 150 :( kljuc ce biti kako ce igrati Rodgers i povratnik, Martin. od njih zavisi da li cemo skloniti Bradyja sa terena i dati vremena odbrani da se odmori.

 

ps. jos jedna bitna stvar sa jucerasnje tekme. napad Bucsa i odbrana Giantsa su napravili 0 penalties. nasa odbrana je napravila 4, 3 offside i 1 def holding. napad Giantsa je napravio jedan, na pretvaranju za dva poena(napravili su na tom pretvaranju i holding, i imali offside od special tima, ali nisu racunati)... znaci vrlo cista tekma. osvezenje za NFL da niije bilo konstantnog cupanja, vucenja, chop blocks, pokusaja ubistva i slicno... za to idu cestitke i jednima i drugima

Link to comment

sve mi lici da ce ovo biti low scoring game... obzirom da igraju najbolji pass napadi i najgore odbrane protiv pasa u NFL, to uglavnom ispadne potpuno suprotno od ocekivanog. 

 

Arizonin napad usunjao, ali sustinski, ovo je neverovatan stat:

 

Pats have #1 passing offense and #32 passing defense

Bucs have #3 passing offense and #31 passing defense

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...