Jump to content
IGNORED

NFL 2017


Zverilla

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    136

  • Frank Pembleton

    120

  • teacher

    107

  • freakns

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

tuca izmedju Djetsa i Djajantsa ko ce imati prvi pik na draft  :wub:

 

inace, odgledao sam Patse i Texanse... ja ne znam kako je moguce da nekoga onoliko sere. jednostavno ne znam. zadnji drive, odbija se lopta od WR, pada na 5 centi od CB, zatim sack/fumble, lopta pada u ruke OL, i na kraju, INT, glupi safety pada na zemlju, i ispada mu lopta koju je imao u ruci. nenormalno. naravno da je na kraju govno bacilo TD

ps. ostatak Texansa ne zasluzuje onu DL

Link to comment

Friče,

 

kakva je situacija s Martinom, odnosno šta fanovi misle da će se desiti s njim kad prođe suspenzija. Hoće li ga ekipa uzjahati maksimalno ili će biti član komiteta i deliti nošenja.

Link to comment

nema sta fanovi da misle, videlo se i u preseasonu da je covek on another level u poredjenju sa ostalima. e sada, da li ce ga uzjahati maximalno, sumnjam, pre svega jer je OL katastrofalna u otvaranju trcanja, pa cemo se vise oslanjati na Winstona, pogotovo ako odbrana nastavi kao protiv  Vikesa... videce se sve sledeci cetvrtak protiv Patriotsa(obzirom da je pomerena tekma sa Miamijem, protiv vas ce odsluziti poslednju tekmu kazne)

Link to comment

Da li je Žule ovo upravo najavio drugo poluvrijeme sa "imaćemo pakao od utakmice"

 

Ne znam jesu li mi gori ovi što su prvo naučili engleski pa srpski ili inovatori maternjeg poput Taštinog osmeha.

Link to comment

Na prethodnoj utakmici je bilo i "novajlija". Govorili su i rookie, ali makar jednom je u glavnoj ulozi bio "novajlija".  :D

Sad A. Stojanovic (dobro, sigurno ne gleda, al da zamislimo :D ) zeleni od muke i zamislja sebe kako izgovara, рецимо, novajlija sa visokoobrazovne ustanove УЦЛА i lepi iznad tm. 

Edited by Nesh
Link to comment

Na prethodnoj utakmici je bilo i "novajlija". Govorili su i rookie, ali makar jednom je u glavnoj ulozi bio "novajlija".  :D

a sta je tacno problem u upotrebi reci novajlija?

Link to comment

a sta je tacno problem u upotrebi reci novajlija?

 

Nista. Nisam ni rekao da je problem. Samo sam registrovao "novu" rec u prenosu. 

Al ajde...Evo, recimo, Mening je bio novajlija u timu Denvera. Ali nije bio rookie. Dakle, novajlija u NFLu bi bilo bolje.  :D

 

EDIT: Dok se ja zamajavam recima, Texansi temeljno rastavise Titanse i oborise mi par lepih tiketa.  :mad:

Edited by Nesh
Link to comment

SB ce uzeti ekipa koja bude imala vise od 3 citava startera... nama bukvalno cela odbrana nije trenirala tokom nedelje(osim Contea, on je neunistiv), out su David, Alexander i Ward... gledam Atlantu i Buffalo, Atlanta ostala bez Jonesa i Sanua... 

pratim NFL preko 15 godina, ovo se bre nije desavalo. tokom cetvrtog kola nema tima koji nije sav ispovredjivan. ne smem ni da zamislim kako ce biti do kraja sezone

Link to comment

Nista. Nisam ni rekao da je problem. Samo sam registrovao "novu" rec u prenosu. 

Al ajde...Evo, recimo, Mening je bio novajlija u timu Denvera. Ali nije bio rookie. Dakle, novajlija u NFLu bi bilo bolje.  :D

 

EDIT: Dok se ja zamajavam recima, Texansi temeljno rastavise Titanse i oborise mi par lepih tiketa.  :mad:

sorry, pogrsno sam shvatio

 

a texansi jebu ne vade... 54 poena vec  :s_w:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...