Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

Sad kad ispinuje nešto o Hanibalu koji je krenuo na Rim sa severozapada engleske...

 

Ili ne: Roma je otišla u Britaniju da sagradi Hadrijanov zid u vidu dobrog rezultata u gostima, a da li će zid od dva gola u gostima biti dovoljan da zadrži severnjačke horde, pokazaće se večeras. Dobrodošli na Stadio Olimpiko Ćao Bela...

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Klop :rolf: daj zajebavate me

Шта је теби толико смешно?

1 hour ago, borris_ said:

3-2 na kraju.

 

Ocistice Zidan ovo u finalu, bilo ko da mu dodje.

Сигурно.

1 hour ago, bradilko said:

i za barsu niko nije verovao pa evo ga kratki gauco na argentinske pasnjake..

Издржи земо. Ако им пошаљеш мождане сигнале можда и буде нешто.  Рома губи на Олимпику. Боље нек помогну Наполију за викенд.

Link to comment
37 minutes ago, radisa said:

Prilikom njegovog sttarta na loptu i Igrača rome se skršio... Nije niko od Rominih igrača kriv...

 

Faulirao Kolarova i povredio se sam tom prilikom.

Link to comment
18 minutes ago, W.F.C. said:

Ovo finale ce biti Klopovo biti ili ne biti. Trece veliko finale u 5 godina, mora da dobije sada. Nadam se da ce uspeti.

Zidana dobija 100 posto. Sa Bajernom...to bi bila čista psihologija, ali zvezde će biti na njegovoj strani. E sad, u jednoj utakmici sve je moguće. 

Link to comment

Navijam sutra da ispadne Real, a onda mi je milo da bilo ko od ova dva tima pobedi šugavog Bajerna. U idealnom scenariju bi to bila Roma. Kako bi to bila lepa fudbalska priča. 

Link to comment

Kakav crni revanš, ne verujem da Roma može više od nerešenog. Mi smo za ovu tekmu pravili roštilj a za revanš će biti kiflice, to je taj neki odnos.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...