Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

Just now, John Coltrane said:

Sa ova 2 gola bi ipak mnogo znacilo da je sviran ofsajd Salaha ili faul 75mil£ kod kornera.

debelo pokradeni

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Sa ova 2 gola bi ipak mnogo znacilo da je sviran ofsajd Salaha ili faul 75mil£ kod kornera.

 

Sa 3-0 ne bi ni dali ta dva gola.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Sa 3-0 ne bi ni dali ta dva gola.

 

Cenis da bi drzao Salaha do kraja (posto ne verujem da si toliko ubedjen da bi Live sacuvao mrezu)?

Link to comment

Kako je izduvan ceo stadion :isuse: Krava, mleko, prosipanje...

 

Bolje bih se osećao sa ovim rezultatom da su se malo smenjivali u vođstvu, pa da se završi on a high note. Ovako posle pet-nula, nekako su uspeli da ostave utisak da su izgubili utakmicu.

Link to comment

Ako imaju mozga u UEFA Brych treba da sudi finale.

Fenomenalna pobeda od 2.5 gola razlike. Pre pocetka bih je prigrabio, nakon 5-0 bas i ne :D Ali to je to. Ako se ne budu branili i ispucavali, nema drame u Rimu.

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Cenis da bi drzao Salaha do kraja (posto ne verujem da si toliko ubedjen da bi Live sacuvao mrezu)?

 

Naravno da bi držao Salaha do (pred) kraja. Ne znam ni zašto ga je sad izvlačio, da valjda bude spreman za kostolomce iz Stoka.

 

Henderson suspendovan za revanš, mislim i Lovren. Ne znam ko će igrati u sredini ako Ox ne bude mogao, Can i Lallana su već povređeni.  Milner, Wijnaldum, i...?

Link to comment

Prosečan si fudbaler, a igraš u dresu Liverpula polufinale Lige šampiona na prepunom kultnom Enfildu ... Ovaj Lovren je zaista sretno dijete ...

Link to comment

Биће празник фудбала у Риму,

 

Једино ме брине што ће да преноси РТС, то је једина Ливерпулова шанса да буде 0:0 и да прођу.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Naravno da bi držao Salaha do (pred) kraja. Ne znam ni zašto ga je sad izvlačio, da valjda bude spreman za kostolomce iz Stoka.

 

Henderson suspendovan za revanš, mislim i Lovren. Ne znam ko će igrati u sredini ako Ox ne bude mogao, Can i Lallana su već povređeni.  Milner, Wijnaldum, i...?

UEFA je pre polufinala obrisala sve žute kartone ...

Edited by stoka
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...