Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Naravno da bi držao Salaha do (pred) kraja. Ne znam ni zašto ga je sad izvlačio, da valjda bude spreman za kostolomce iz Stoka.

 

Henderson suspendovan za revanš, mislim i Lovren. Ne znam ko će igrati u sredini ako Ox ne bude mogao, Can i Lallana su već povređeni.  Milner, Wijnaldum, i...?

Teško da je neko suspendovan, pošto su se kartoni brisali...

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Teško da je neko suspendovan, pošto su se kartoni brisali...

 

Kako brisali, zar se brišu posle četvrtfinala? :unsure: Evo Hendo nešto tutumrači pred novinarima, ne pitaju ga ništa o kartonima tako da je valjda OK.

 

Lovro bi u svakom slučaju trebalo da se sam suspendovao ovim performansom. Žali bože Matipove povrede. I Oxove, i Canove, i Ljiljanine...

 

Link to comment

Opušteno, sve je pod kontrolom, ovi veze nemaju, dobijamo 3-0 kući :fantom:

 

Jebeni dabar je mogao konzervativnije, primili bi 2-3 a učačkali bi barem jedan. Jbg.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Inace Roma nije primila gol kod kuce (tukla Celski, Karabag, Shahtjor i Barsu a X sa Atletikom).

 

Za sve postoji prvi put,mada nece nam biti lako.Lepo napisah da ne smemo da primimo go,taman i da je bilo 1:0

Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

pa zar nema neki specijal u odbrani za salaha??

 

Ima, ne isteraš odbranu na 50 metara od gola i pokušaš da imaš igrača viška pri markiranju. I build up uz liniju ne bi bio loš, čisto da se izbegnu vertikalni pasovi posle presinga. A Dabar je uradio sve suprotno, jbg, kao da nije obratio pažnju kako ih je Mourinho neutralisao pre mesec dana.

Link to comment

A jebiga, hteo je čovek da igra fudbal, ne treba mu zamerati zbog toga. Nije Salah sam po sebi nerešiv problem, ali postaje takav ako pustiš Firmina da izbacuje njega i Senegalca u kontrama.

 

Plus posle kad digneš ruke pa ga ostavljaš jedan na jedan da radi šta hoće.

 

Kaže Klopp da se Ox ozbiljno sjebao, gotova sezona i za njega :isuse: 

Link to comment

Sad kad nema Oxa i zvanično imamo tri igrača sredine, ko li  će igrati protiv Stouka? Hendara ne sme dobiti karton u revanšu, ostaje da Džanu daju to što Milner pije da se nekako povrati za finale.

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

A jebiga, hteo je čovek da igra fudbal, ne treba mu zamerati zbog toga. Nije Salah sam po sebi nerešiv problem, ali postaje takav ako pustiš Firmina da izbacuje njega i Senegalca u kontrama.

 

Plus posle kad digneš ruke pa ga ostavljaš jedan na jedan da radi šta hoće.

 

Kaže Klopp da se Ox ozbiljno sjebao, gotova sezona i za njega :isuse: 

 

Hoće li biti spreman za SP?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...