Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pitam se na sta ce to liciti kad ne budemo dali 14 trojki uz procenat od 50%. Ustvari ne pitam se, znam

Pa licice u najgorem slucaju na utakmicu u Zadaru ili recimo protiv Fmp-a ...  :fantom: Tada smo dali duplo manje trojki  uz  losiji procenat...  Opusti se bre, ne igramo niti lose, niti ruzno i sto je najvaznije rastrcana omladina se bas trudi

Edited by Geo
Link to comment

a kuriozitet meca godine - cakijeva trojka - nista, a!?!

 

Mislim da je dao jednu i protiv Bilbaoa, mada vidim da ne pise u statistici, mozda je bila duga dvojka. Jbali smo mi jeza ako on umisli da je suter.

 

edit: ne, pogresno videh, ipak pise 1/3 u Spaniji za 3p. fubar.

Edited by goofs
Link to comment

Izgleda da Samardo ne cita lose pnr, mada cibosi nemaju krstenog pleja. Do kraja prvog dela ABA raspored je: CZ, Mega, Olimpija, Buducnost, Cedevita, svaka neparna je kod kuce. Sa nekim skorom 3-2 bili bismo u igri za F4. 

 

Cakaru naravno zabraniti svaki sut van reketa.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Izgleda da Samardo ne cita lose pnr, mada cibosi nemaju krstenog pleja. Do kraja prvog dela ABA raspored je: CZ, Mega, Olimpija, Buducnost, Cedevita, svaka neparna je kod kuce. Sa nekim skorom 3-2 bili bismo u igri za F4. 

 

Cakaru naravno zabraniti svaki sut van reketa.

 

Stvarno ne vidim ko tu moze da nam parira. Dzilo mozda.

Link to comment

Ne mogu oni da trce sa nama. Ako budemo sutirali solidno, dobijamo. Sto se tice danasnje tekme, zar nije mogao Pecarski neki minut da dobije, jbm mu sijalicu.

Link to comment

^^^ & ^^^^Ne zezajte, Partizan ima dve i po (polu)ozbiljne tekme u ABA i EC  i ide na ekipu koja igra cetiri egal utakmice u EL i nema sve pobede u ABA samo zbog gustog rasporeda.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...