Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

^^^ & ^^^^Ne zezajte, Partizan ima dve i po (polu)ozbiljne tekme u ABA i EC i ide na ekipu koja igra cetiri egal utakmice u EL i nema sve pobede u ABA samo zbog gustog rasporeda.

bojim se da neki ovde nisu svesni koja je razlika u klasi izmedju nas i cigana i da ce tek utakmica s njima biti 1 kvalitetan reality check. Ne mogu da trce s nama. A sto bi uopste morali da trce? Uvesce nas u svoj ritam i ubiti odbranom, koja nije vrhunska za el nivo ali je u odnosu na igokeu, bilbao i cibonu enbea.

Link to comment

bojim se da neki ovde nisu svesni koja je razlika u klasi izmedju nas i cigana i da ce tek utakmica s njima biti 1 kvalitetan reality check. Ne mogu da trce s nama. A sto bi uopste morali da trce? Uvesce nas u svoj ritam i ubiti odbranom, koja nije vrhunska za el nivo ali je u odnosu na igokeu, bilbao i cibonu enbea.

U NBA se I ne igra odbrana (do plejofa) :fantom:
Link to comment

bojim se da neki ovde nisu svesni koja je razlika u klasi izmedju nas i cigana i da ce tek utakmica s njima biti 1 kvalitetan reality check. Ne mogu da trce s nama. A sto bi uopste morali da trce? Uvesce nas u svoj ritam i ubiti odbranom, koja nije vrhunska za el nivo ali je u odnosu na igokeu, bilbao i cibonu enbea.

i bez ss partizan bi lagano bio u prva 4, sa njim svakako da postaje legitiman konkurent trojci u vrhu..

pogotovo sto niko u abi ne igra odbranu, osim zvezde koja kao nesto pokusava, al ni priblizno odbranama iz ranijih sezona.. :fantom:

Link to comment

Muta na kzs rekao da zeli da zavrsavaju napade u 5 sekundi. 5 seconds or less, dantoni govna da jede. Kao sto sam rekao, muta je 10 godina ispred svih.

Link to comment

Realno zvezda je kvalitetniji i mnogo iskusniji tim (mislim na nosioce igre) , sastavljen da bori sa najboljima i to im poprilicno dobro ide, cak i sa trenorom u kratkim pantalonama. To sto nekad kiksnu u jadranskoj je vise posledica zamora i verovatno male kurcobolje ... Mi smo trenutno neka druga prica u razvoju,  ali to ne znaci da nismo u stanju da ih dobijemo na  neko ludilo (gubio je  i Fener recimo prosle godine od raznoraznih rastrcanih turskih autsajdera) Dobijali smo i mi prosle godine Zvezdu ali dzaba ti sve to kada si znao da je to samo trenutni sjaj bez ikakve nade da se pretvori u buducnosti u neku vecu svetlost (iskreno  nikakav hajp nisam osecao). Ovo sezona je mnogo lepsa i neka nastave u ovom ritmu da rastu , makar izgubili i sve derbije do kraja (a nece) ...

Edited by Geo
Link to comment

On nam ga je poklonio za ovu sezonu. A za drugu recenicu si u pravu. Kako je krenuo da ih finansira pretecice vladu Srbije,

 

znaci goss je igrac fenera na posudbi u partizanu?

Link to comment

Ne nego igrac Partizana, kojeg bi Fener trebao da kupi sledece godine(to je valjda neki dogovor Raskovica i Zeljka)... Usluga je predpostavljam i sto ga Fener nije kupio vec ove godine i poslao na pozajmicu . Vreme ce pokazati da li su te price istinite... Meni je licno  ispricao jedan golega sa posla (nije navijac i slabo prati ali se druzi sa Stragijem , Antonicem, Dragutinovicem i tom nekom ekipom ... )

Edited by Geo
Link to comment

Muta na kzs rekao da zeli da zavrsavaju napade u 5 sekundi. 5 seconds or less, dantoni govna da jede. Kao sto sam rekao, muta je 10 godina ispred svih.

 

Link to comment

Muta na kzs rekao da zeli da zavrsavaju napade u 5 sekundi. 5 seconds or less, dantoni govna da jede. Kao sto sam rekao, muta je 10 godina ispred svih.

:lolol:

a u bfc-u pre 20 godina gajio 1 klasican krljatorski stil - topic, topalovic, kusmuk, kuzmanovic i cini mi se baksuzni smiljanic - neka slicna, poludivlja igra u napadu i kidanje u odbrani.

 

ne mogu sada tacno da se setim, al' je u to vreme kruzila neka prica o cuvenom startu trenerske karijere mu, zajedno na klupi s darkom rusom - da li je bila neka bivsa ju druga liga, nek slovenacki tim cini mi se - vezali su pocetnih 17-18 poraza valjda  :lolol:

 

u svakom slucaju - nikad dosadno s mutom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...