Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Bravo majstori sa sve trenerom (izvinjavam se hejterima)... Od pocetka se vidi napredak a to je najvaznije ...  :fantom:

 

Sta drugo ocekivati od naprednjaka..

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čakareviću opraštam unapred sve promašaje iz igre ako nastavi ovakvu odbranu.

 

Kada krene da igra i Samardo Samuels iskontrolisaćemo valjda i taj skok. Ali bi trebalo da dobijemo sa njim još jedan puškomitraljez. :D

Link to comment

Prosle i predprosle su vodili klub demokrate i gradjanski pokreti ? 

 

Ono su bili lazni naprednjaci koji su nas unistavali. Sad su dosli pravi i odmah se vidi rezultat..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Muci te, mracis od pocetka sezone, mislim da ranije nisi bio takav ...Ako ti je vec problem da se slozis da se vidi napredak u igri od kada se mutavi folirant vratio (posebno vaskrsenje nekih igraca), nema potrebe za trolovanjem sarkazmima ...

Razumes se u kosarku i vise volim da citam tvoje neke analize, nego ove gluposti ... Kako hoces, zavrsavam ovu raspravu ili sta je vec ...

 

 

edit: Kao sto sam pisao i ranije, mislim da ovi klinci (tu i strance racunam) sa sve trenerom(makar bio i mutavi) zasluzuju podrsku,  ...

Edited by Geo
Link to comment

Muci te, mracis od pocetka sezone, mislim da ranije nisi bio takav ...Ako ti je vec problem da se slozis da se vidi napredak u igri od kada se mutavi folirant vratio (posebno vaskrsenje nekih igraca), nema potrebe za trolovanjem sarkazmima ...

Razumes se u kosarku i vise volim da citam tvoje neke analize, nego ove gluposti ... Kako hoces, zavrsavam ovu raspravu ili sta je vec ...

 

 

edit: Kao sto sam pisao i ranije, mislim da ovi klinci (tu i strance racunam) sa sve trenerom(makar bio i mutavi) zasluzuju podrsku,  ...

 

Evo sad ozbiljno.

 

Nisam uopste mracio od pocetka sezone, vise se zezam na konto nasih igara preko 100 poena i slicno. Nije ova sezona nikakva prekretnica kakvoj se ti nadas, ali bar cemo prodati bar nekog igraca (u planu Vanja, Goss i Miller), sto ce svakako biti pomak. Ali o nekom ozbiljnom zaokretu u poslovanju kluba i radu sa ekipom pod Ostojom i Mutom nema nista. Bicemo simpaticna ekipa, sa simpaticnim trenerom, i to je sve. Neki skalp mozda padne na ludilo, kao bonus..

 

Sto se vecerasnje utakmice tice, meni je od pobede, koja sustinski nista ne znaci, najvaznije kako je Sani odigrao. Bio je jedan od najboljih, narocito dobar u odbrani i mnogo mi je drago za decka. Samo da ga posluzi zdravlje..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Zadnje dve mrtve sezone bez ikakve vizije i negledjivom igrom su me toliko deprimirale da je verovatno ova sa malo drugacijom perspektivom dovela do pojacanog hajpa ... Hajp vise u smislu " gledacemo neku talntovanu decu napokon i neke zanimljive strance, bice lepih poteza i zabave za sve pare" , a ne kao nada da cemo preuzeti zvezdin primat u inat vodji... U sustini se slazem sa tobom , samo sto ja to gledam sa malo vedrije strane... Mutavi po meni odlicno dozira minute Aranitovicu, mislim da ima velikog udela i u vanjinom samopuzdanju, za sada stvarno ne mogu da budem nezadovoljan, bez obzira na mnogo gresaka koje mu ekipa pravi u defanzivi (mada se i tu vidi pomak kako vreme odmice)...

Edited by Geo
Link to comment

Zadnje dve mrtve sezone bez ikakve vizije i negledjivom igrom su me toliko deprimirale da je verovatno ova sa malo drugacijom perspektivom dovela do pojacanog hajpa ... Hajp vise u smislu " gledacemo neku talntovanu decu napokon i neke zanimljive strance, bice lepih poteza i zabave za sve pare" , a ne kao nada da cemo preuzeti zvezdin primat u inat vodji... U sustini se slazem sa tobom , samo sto ja to gledam sa malo vedrije strane... Mutavi po meni odlicno dozira minute Aranitovicu, mislim da ima velikog udela i u vanjinom samopuzdanju, za sada stvarno ne mogu da budem nezadovoljan, bez obzira na mnogo gresaka koje mu ekipa pravi u defanzivi (mada se i tu vidi pomak kako vreme odmice)...

 

Pa da, sa Mutom je dosla koncepcija svi u napad, odbrana je za sisice Cakarevica. Uvek je on tako imao jednog istaknutog defanzivca da rmbaci za sve ostale, a drugi iz ofsajda zabijaju. :D Takodje uvek su suteri imali odresene ruke. To svakako odgovara Vanji, ovo je sezona da nabije brojke i proda se, a mi uzmemo neke pare na leto.

 

Meni se ipak ne svidja sto u ovom rezimu dve utakmice nedeljno on gazi Gossa 35+ minuta. Doci ce neminovno do zamora i pada forme, nadam se ne i neka povreda kao posledica preopterecenja. Ali, to je takodje Mutin prepoznatljiv stil. Jedna petorka mu igra citavu cetvrtinu bez izmene, small ball se podrazumeva, ne reaguje odmah kada igrac zaradi 3-4 faul, itd. Cesto se on kocka, pa kad dobije onda ispadne car (sve je ovo normalno fazon), kad izgubi onda je nemac pojma i diletant. Bice sa Mutom i ludih pobeda i sramotnih poraza. Ali ko sto kazes, zabava je zagarantovana.

Link to comment

ovo je posle duže vremena prva velika pobeda i to u gostima i posle duže vremena imamo tim i trenera koji imaju neki cilj tj ne jebu živu silu.

a čudno je za aranitovića.kod nas je dugo bio njegov rođeni brat za koga se čak pričalo da nikad neće biti košarkaš.njegov brat nam je bio nedostupan.sad petar igra po španiji a ovaj talentovaniji se posle povreda bori da ostane u košarci..svu sreću mu želim!

gos je mamojeban!!

ide repriza na sk 1

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...