Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Cakarevic +/- indeks 29, wtf? Sad definitivno moram da pogledam snimak. Ova dva ludaka indeks 40, preko 80% suta, sta sam ja propustio...

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odgledao snimak ... Kakvo ludilo, bolje se odbrane igraju na all star mecu... (da je utakmica trajala koliko i NBA islo bi se do 150 poena) Gos i Miler klase u napadu, jos ako bi se Samjuels uklopio bila bi to nezaboravna sezona sto se zabave tice... U svakom slucaju vracam se u dvoranu, mora se to gledati uzivo definitivno  :D

 

p.s. Bolji smo u odbrani sa Cakijem, otuda i odlican njegov +/- index ... Samo mu zabraniti da sutira iz daljine po svaku cenu ,  moze da stoji sam deset sekundi i nisani , pogodice samo prvi obruc ...

Edited by Geo
Link to comment

Ali koja sirotinja sa uzimanjem ona dva poslednja šuta. Nisam nikad video tako nešto. Jedan da, ali dva nikada

 

Jebaće im Bajić mater sutra u 10, kad shvati šta su uradili, on nije ni video

 

Šta se desilo, nisam video?

Link to comment

Ali najjači je Miler sekund pred kraj :D

 

Igokea treba samo da izvede loptu pod košem da sudija svira kraj. Igrač igokee je samo nezainteresovano baca na parket i kreće sa kolegama da čestitaju protivniku, a miler se zaleće da zgrabi tu loptu koju niko neće i polaže u koš. :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Pa sa njima cemo se klati od 4-8 mesta i nije nemoguce da odlucuje medjusobni skor... To sto su glupi i neozbiljni nije nas problem, svaka cast Mileru sto je jedini na terenu bio skoncentrisan na utakmicu

Link to comment

Nisam gledao ...jbmti porodicne proslave ...  :mad:

Jel moze jos koja rec o utakmici, Gos vidim izdominirao ... U stvari , gde se moze naci snimak ?

 

 

p.s. Dobili vec tri ekipe sa kojima bi trebali da se koljemo za cetvrto mesto , ali zato i izgubili od dve slabije na startu (doduse nekompletni) Meni je ovo super zabava, za razliku od proslogodisnjeg iscrpljujuceg mucenja i poradjanja za svaki kos

 

ko sto sam kazao i nakon poraza od mornara

dokle te alibi price?

ko je to kadar da umesto partizana upadne u 4?

malo ozbiljnosti nije na odmet :fantom:

 

i ko sto sam kazao, i bez pojacanja partizan bi komotno bio u 4, a kamoli tek sa ss koji je zmaj za ovu ligu..

al naravno lakse je biti alibi fen i ukazivati kako je ovo tim za dno tabele.. :fantom:

Link to comment

ko sto sam kazao i nakon poraza od mornara

 

i ko sto sam kazao, i bez pojacanja partizan bi komotno bio u 4, a kamoli tek sa ss koji je zmaj za ovu ligu..

al naravno lakse je biti alibi fen i ukazivati kako je ovo tim za dno tabele.. :fantom:

pa partizan će danas imati isti odnos pobeda i poraza kao Zvezda, ali bitno da se kuka

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...