Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Ostoja Mijailović zvanično je izabran za predsednika KK Partizan, dok je novi potpredsednik Milan Iskrin.

SMIZVOR: B92  PETAK, 20.10.2017. | 16:40
 
 
165476785459ea0af90af5e145229125_w640.jp
 
StarSport

Za članove Upravog odbora od poznatih imena izabrani su glumac Bogdan Diklić i bivši košarkaš Nikola Lončar.

Za članove su izabrani:Nebojša Uskoković, Bogdan Diklić, Predrag Vujović, Velibor Jojić, Ivan Trifunović, Siniša Vukojičić, Aleksandar Joksić, Slaviša Putić, Marko Vjetrović, Vladimir Adžić, Veljko Odalović, Aleksandar Mihailović, Nebojša Ivković, Nikola Lončar

Odakle izvukose Diklica i otkud on sa njima u prici ... Marko Vjetrovic  :isuse: ... jos mi je poznat ovaj vlasnik Dinamika  i niko vise 

Edited by Geo
Link to comment

Odakle izvukose Diklica i otkud on sa njima u prici ... Marko Vjetrovic :isuse: ... jos mi je poznat ovaj vlasnik Dinamika i niko vise

U celoj ovoj prici, najzanimljivije ime je Slavisa Putic, kum Zeljka Obradovica. Mislim da to ima veze sa Diklicem i Loncarom.

Link to comment

U celoj ovoj prici, najzanimljivije ime je Slavisa Putic, kum Zeljka Obradovica. Mislim da to ima veze sa Diklicem i Loncarom.

Da pazi na Gosa valjda ...

 

Znam mnogo  njih koji jesu pa sam slusao iz prve ruke.

Ok , nema razloga da ti ne verujem ... Nadam se da se mozda u medjuvremenu malo upristojio, ipak mu je ovo ozbiljna sansa da vaskrsne na trenerskoj mapi i uzme kasnije jos neke pare preko ...

Link to comment

Da pazi na Gosa valjda ...

 

Ok , nema razloga da ti ne verujem ... Nadam se da se mozda u medjuvremenu malo upristojio, ipak mu je ovo ozbiljna sansa da vaskrsne na trenerskoj mapi i uzme kasnije jos neke pare preko ...

 

Tesko mi Putica da zamislim u toj ulozi, ipak je profa sa Tehnoloskog...  :D Mozda ipak nismo predvidjeni za potpuni odstrel.

 

Btw, Moca je u pravu, Muta je umeo to da radi.

Link to comment

Partizan - Igokea

 

Trenutno igramo u fazonu "odbrana je za pičkice". Vodi igokea 43 - 44 , 2:21 do kraja 2/4.

 

kakav zverska blokada vanje marinkovića :Hail:

 

poluvreme  50 - 50. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...