Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sjajan start, ništa drugo nisam ni očekivao od ekipe koju predvodi Mutavi

Čitam vas i vidim da pominjete plej of. Kakav crni plej of, jedina sigurna stvar ove sezone jeste borba za opstanak.

 

PS: nadam se da Čakar igra pro bono, sve ostalo je bacanje para u bunar

Link to comment

 

 

To mu je rekao za prethodnu situaciju.

:) naravno, samo je čakar to shvatio i za naredni napad. Anyway, trojku ne bi pogodio ni da mu život zavisi od toga.

 

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Link to comment

nisam gledao utakmicu, al vidim da je muta prozvao dva stranca da su solirali i nisu hteli da dodaju loptu. a onda pogledam statistiku i vidim da su njih dvojica imali u zbiru 15 asistencija. a kombinovano su sutnutli 23 puta iz igre sto mi ne deluje mnogo s obzirom da su proveli ukupno 64 minuta na terenu. ne znam koji ce muti to zurnalovsko prdjenje o zlim strancima i nasoj deci, posebno ako se ima u vidu da je goss svakako najbolji igrac ekipe.

Link to comment

Kempbel je sjebo stopalo i oporavlja se godinu dana, smrdi ta prica da ne bude robinson opet. Al opet, pored Kaknja i bilo kakav saobracajni znak deluje kao apgrejd. 

Kapiram da ne moze biti kao Robinson , jer je Robiju osim silnih povreda kosarka poprilicno dokurcila (na stranu sto mnogo toga i ne zna), ovaj je valjda barem zeljan nekog dokazaivanja jer je bio neki ozbiljniji prospekt pre te povrede... Sto se mene tice , neka dovedu nekog ko sto je ovaj Shepherd iz Mornara pa je ogromni upgrade u reketu...

 

p.s. Od ove sezone ocekujem samo napredak talentovane dece i konture nekog perspektivnog kostura za buducnost ... Zabole me za revijalno ucesce u nekom plejofu, samo da bi imenom uvelicali svetkovinu. 

Link to comment

nisam gledao utakmicu, al vidim da je muta prozvao dva stranca da su solirali i nisu hteli da dodaju loptu. a onda pogledam statistiku i vidim da su njih dvojica imali u zbiru 15 asistencija. a kombinovano su sutnutli 23 puta iz igre sto mi ne deluje mnogo s obzirom da su proveli ukupno 64 minuta na terenu. ne znam koji ce muti to zurnalovsko prdjenje o zlim strancima i nasoj deci, posebno ako se ima u vidu da je goss svakako najbolji igrac ekipe.

 

Hoce to Muta odavno..secam se dok je bio u Hemofarmu da je javno sizeo na dva dovedena igraca na poziciji crnca( jedan od Roli Marsal, sjajan suter)..igrali su sjajno ali nisu hteli da se odreknu dela plate u..hmm..dobrotvorne svrhe po trenerovom izboru..za razliku od nekih domacih igraca.

Link to comment

Kapiram da ne moze biti kao Robinson , jer je Robiju osim silnih povreda kosarka poprilicno dokurcila (na stranu sto mnogo toga i ne zna), ovaj je valjda barem zeljan nekog dokazaivanja jer je bio neki ozbiljniji prospekt pre te povrede... Sto se mene tice , neka dovedu nekog ko sto je ovaj Shepherd iz Mornara pa je ogromni upgrade u reketu...

 

p.s. Od ove sezone ocekujem samo napredak talentovane dece i konture nekog perspektivnog kostura za buducnost ... Zabole me za revijalno ucesce u nekom plejofu, samo da bi imenom uvelicali svetkovinu. 

 

Ma nema nista od zadrzavanja kostura tima na duze staze dokle god smo u buli sa kintom. To sto se sad i sa Amerima potpisuju dvogodisnji ugovori (takav ce biti i sa ovim Campbellom ako dodje), samo je ustupak da bi zaradili nesto na leto. Za sledecu sezonu opet novi tim, uz Salica, Pecarskog i Tadica kao jedine od kojih se moze ocekivati napredak. Mozda i Aranitovic, ali veliko je pitanje sta ce biti s njim. Od ostalih starosedelaca tipa Gavrilovic, Stevanovic, Tomic nema leba..

Link to comment

nije mi jasno otkud toliki hejt prema cakarevicu - momak igra posteno i jedan je od tri, cetiri najbolja igraca ovog tima. znamo da nema sut, al kad onih koji treba da uzmu loptu kad treba, nigde nema, njemu ne mogu da zameram sto je pokusao. ima osecaj za igru i prava je steta sto kroz karijeru nije imao bolje trenere i saigrace, moj utisak je da je mogao da postane ozbiljan igrac. u ovoj ekipi, uz vilijamsa i novicu, covek koji najvise doprinosi timu.

Link to comment

nije mi jasno otkud toliki hejt prema cakarevicu - momak igra posteno i jedan je od tri, cetiri najbolja igraca ovog tima. znamo da nema sut, al kad onih koji treba da uzmu loptu kad treba, nigde nema, njemu ne mogu da zameram sto je pokusao. ima osecaj za igru i prava je steta sto kroz karijeru nije imao bolje trenere i saigrace, moj utisak je da je mogao da postane ozbiljan igrac. u ovoj ekipi, uz vilijamsa i novicu, covek koji najvise doprinosi timu.

+1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...