Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Mjau, nisam siguran da ce tadic moci da igra u prvom timu, cak ni u juniorskoj ligi nije bio dominantan. Sa druge strane, iz kadetske ekipe dolazi steva karapandza koji ce da plodi.

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mjau, nisam siguran da ce tadic moci da igra u prvom timu, cak ni u juniorskoj ligi nije bio dominantan. Sa druge strane, iz kadetske ekipe dolazi steva karapandza koji ce da plodi.

Mi imamo igrača koji se zove Steva Karapandža? Hoću odmah ugovor na 12 godina.

 

Nisam ti ja sad to duboko promislila za TT, nego je slabotelesan a ide na prodore i to uspešno. Ja ipak najviše volim taj tip killer instinct košarke, plus lepe driblinge, a ne kada mi neki parfemko trpa trojke jer samo to radi po ceo dan. Plus se zove Tadija Tadić, to je ime za uspešnu osobu, kao Bogdan Bogdanović i Beki Bekić.

Link to comment

Tacno, u pravu je andjus, ima nesto u nauci o imenima.

 

Stevan Karapandzic, startni plej kadetske reprezentacije, a rezerva tadiji u juniorima.

Link to comment

Mi imamo igrača koji se zove Steva Karapandža? Hoću odmah ugovor na 12 godina.

 

Nisam ti ja sad to duboko promislila za TT, nego je slabotelesan a ide na prodore i to uspešno. Ja ipak najviše volim taj tip killer instinct košarke, plus lepe driblinge, a ne kada mi neki parfemko trpa trojke jer samo to radi po ceo dan. Plus se zove Tadija Tadić, to je ime za uspešnu osobu, kao Bogdan Bogdanović i Beki Bekić.

 

+1

 

Link to comment

Ja i dan danas ne mogu da verujem da su Poletanovići upisali dete na fudbal.

 

Hoće nam Ćoki uzeti tog Karapandžića? :-/

Nikad, steva je veran, a vec je odlucoo jednu utakmicu protiv njih.

Link to comment

ne znam sta sam tacno napisao za macvana, pa ne mogu da procenim koliko sam se zajebao u proceni. evidentno, u idealnim uslovima, ta recenica nije netacna.

 

a za malog samo kazem na koga igracki lici u istom uzrastu. moze da bude i bolji i gori, ali ti nedostaci su tu, dalje mu je pitanje koliko ce mu genetika dozvoliti da ih savlada. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...