Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

uh šta je sad ovo? pa kako to iz okoline knina pa ulaže u partizan. :D ?

 

zar niste rekli da komplet knin navija za zvezdu, uključujući i moja dva ortaka vatrena partizanovca (poreklom iz knina)?

Nismo racunali Hrvate u statistiku. :fantom:

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nismo racunali Hrvate u statistiku. :fantom:

 

Moji ortaci su Srbi.  :fantom:

+ jedan od njih ima Rusko ime.

 

A ovaj Jojić je šta?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

uh šta je sad ovo? pa kako to iz okoline knina pa ulaže u partizan. :D ?

 

zar niste rekli da komplet knin navija za zvezdu, uključujući i moja dva ortaka vatrena partizanovca (poreklom iz knina)?

 

cuti, imam jednog brata od tetke. bilo ih je nekoliko ali su zaista rijetkost. 70% je navijalo za zvezdu, 30% za hajduk i poneko za partizan, uglavnom djeca iz vojnih porodica ili partizanskih sela.

Link to comment

Da li zna neko ko je sve trenutno u Partizanu za sledeću sezonu? Bilo je nekih tumbanja, tek što je došao - posle par nedelja otišao neki igrač itd...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

odes na sajt kk partizan pa vidis :)
od igraca imate marinkovica i grosa. pise se da dolazi i visoki amer
od buducih igraca imate pecarskog
od bivsih status velickovica i dalje nije poznat, osecaj mi govori da ceka rasplet u partizanu i ako se skupi iole ozbiljna ekipa za aba/evrokup da ostaje. sumnjam i da je zatrpan ponudama pa mu je verovatno druga opcija penzija ili mega

i imate gomilu sto klinaca b kategorije, sto mladih igraca upitnog potencijala za napredak i nekoliko likova koji ako se zvezde poklope mogu posluziti kao pomocno osoblje andric, tomic...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...