Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa rekose kao da ce imati ulogu savetnika

valjda je ortak sa jojicem, deluju kao slican tip seljacine

 

e:

http://www.zurnal.rs/kosarka/partizan/49968/velibor-jojic-vlasnik-dinamika-ovo-je-neka-vrsta-poslovno-tehnicke-pomoci-ali-nikakav-ugovor-sa-partizanom-jos-nije-potpisan

 

А ко ће бити тренер Динамика? – прекидамо Јојића.

– Мута ће на неки начин остати шеф струке, који ће надгледати и млађе категорије и он ће поставити првог тренера. Хоћу наредне сезоне да изборим место у АБА лиги и рећи ћу Мути да нађе такав профил стручњака. Име није важно.

За крај нешто врло битно:

– Ово је нека врста пословно-техничке помоћи, али никакав уговор још није потписан– завршио је Јојић.

 

 

ovo je ujedno i poslednje sto sam ja zakacio na tu temu, odatle i ono pitanje od malopre

Edited by pbg12345
Link to comment

jojic je "biznismen" poreklom iz (okoline) knina. znam da ima gomilu nekakvih menjacnica, ne znam da li mu je to glavni izvor prihoda

 

a ovde kod mene u kraju ima hmmm "vikendicu" sa bazenom, teniskim terenom i sta vec sve ide uz taj 1 status danasnjeg uspenog srbende

 i da, kupuje neke njive ovuda, ogradjuje ih i tako...

ovde/ovuda = okolina beograda, juzna sela

Link to comment

Jasnije mi je ko je gazda i ko tu vuce konce :P ovo drugo je zajebancija

Meni stvarno nista nije jasno ... Nemamo zvanicno predsednika kluba, verovatno ni upravni odbor, Tosha i Shilobad se tu nesto muvaju ali nista i ne pitaju, novog trenera dovodi neko ... taj iz Dinamika daje sve ali nece nikakvu funkciju, pojavljuje se i neka vuciceva slina , spominje se i stric nacije ... Igraci(naravno ne el.kapaciteta) stizu bez nekih trzavica, za pare kuka samo Debeli ...

Link to comment

jojic je "biznismen" poreklom iz (okoline) knina. znam da ima gomilu nekakvih menjacnica, ne znam da li mu je to glavni izvor prihoda

 

a ovde kod mene u kraju ima hmmm "vikendicu" sa bazenom, teniskim terenom i sta vec sve ide uz taj 1 status danasnjeg uspenog srbende

 i da, kupuje neke njive ovuda, ogradjuje ih i tako...

ovde/ovuda = okolina beograda, juzna sela

 

uh šta je sad ovo? pa kako to iz okoline knina pa ulaže u partizan. :D ?

 

zar niste rekli da komplet knin navija za zvezdu, uključujući i moja dva ortaka vatrena partizanovca (poreklom iz knina)?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...