Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

ubitacna centarska linija u najavi: majstor, kakanj & djoko.

 

ovaj s gonzage bezi nazad kuci posle prvog treninga.

 

btw, sad gledam kk sajt, ukupno 10 igraca u timu, sve zajedno s novicom i vanjom. ni pecarski, ni stevanovic nisu tu jos uvek zvanicno... koga mi uopste jos imamo na treninzima?

da odgovorim sam sebi - sada vidim sa su potpisali stevanovic i gavrilovic (ex-dinamik) i mali tadic koji je nedavno hvaljen ovde. tadija na 4 godine, dok za drugu dvojicu "duzina saradnje nije objavljena"  :isuse:

 

edit: mocart kaze da je andrija potpisao na 4, a gavrilovic na 3 godine...

Edited by Nebojsa
Link to comment

Pa ovi +  jos Cakarevic i ovaj bradonja povratnik (valjda da ucine Raskovicu)... Navodno planira se i stranac na 4-5 i jos jedan plej (mada ih sada imamo tri pod ugovorom)

Edited by Geo
Link to comment

Majstor i Novica su tu, ja ih bio otpisao. A sa svima njima to je 16, bez ta dva pojacanje. Ko od ovih mladih otpada?

 

I ko su Tomic i Stevanovic?

 

Bas sam ko pao s marsa :(

Link to comment

Majstor i Novica su tu, ja ih bio otpisao. A sa svima njima to je 16, bez ta dva pojacanje. Ko od ovih mladih otpada?

 

I ko su Tomic i Stevanovic?

 

Bas sam ko pao s marsa :(

a da citas malo vesti sa sajta kluba za koji navijas? :fantom:

http://kkpartizan.rs/sr/vest/2106/tadic-stevanovic-i-gavrilovic-potpisali-ugovore-sa-crno-belima

 

za tadica prvi put cujem

andreja je igrao (ili makar bio deo ekipe) jos onih godina kad je muta bio u radnickom, kao i gavrilovica za partizan (i ranije dinamik) ih je preporucilo to sto su mutine zemare

 

u medjuvremenu je andreja imao tu srecu da odigra sezonu u borcu, ako je vodostaj bio dovoljno visok, eto vama sutera :fantom:

Link to comment

dosta je to slab igrac, bar ono sto sam video u tim reprezentativnim akcijama. gde igra vulikic, zar ne bi mogli njega da dovedu?

 

igra u dinamiku, gledao sam ga pre neki dan na nekoj prijateljskoj. mogli bi sigurno, narocito sada kada je muta tu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...