Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

nikola markovic je njegov dugogodisnji pomocnik, prati ga jos iz kragujevca. aca matovic je ranije bio trener maldjih kategorija partizana, poslednje dve godine je bio pomocni u aeku i u buducnosti. takodje je poznat po individualnom radu sa igracima, radio je sa dosta nba igraca, radi i sa nasim igracima ovde preko leta.

Link to comment

Vi što pitate za centra, ne pratite moderne tendencije u košarci, Muta gledo dominaciju GSW-a i Death star lineupa :fantom:

Edited by James Marshall
Link to comment

Vi što pitate za centra, ne pratite moderne tendencije u košarci, Muta gledo dominaciju GSW-a i Death star lineupa :fantom:

 

Oce Muta da vas na'vata kao u onom cuvenom polufinalu ABA lige u Laktasima kada su uspeli da sjebu sami sebe i ubace vas u EL :D

 

Ubijace nas Alimpije sa po 20 razlike u proseku.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

mislim da je dinamik skroz popunjen spolja, oni su isto doveli dva amerikanca, jedan je centar.

Ma to je moja predpostavka, posto je bila prica da ce za DInamik igrati neki koji su trenutno prekobrojni (neka dvojna registracija)... Kapiram da su oba crnca, Vanja i Aranitovic zacementirani , ostaju jos Jovanovic, Stevanovic , TT i Wilson od bekova , on mi je (uz verovatno Tadica) prvi visak tu ...

Link to comment

Meni se dopao mali Jovanovic na proslom EP za mladje kategorije.  Fin sut, lepa resenja u napadu, ali bojim se da je motorika malo limitirana za vrhunsku kosarku, posebno u defanzivi. Vredi da mu se pruzi sansa.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...