Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Jebem ti, sta ostade od Partizana..

Povratnici neznalice na klupi..i skoro ili bas isti takvi na parketu.

Bolje sto ispadamo sad nego da duzimo agoniju

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemamo mi rotaciju za ovo, Zvezda je počela da igra nešto preko Ročestija i Jankovića i mi smo se odmah predali. Izgubili smo tekmu slabim rotiranjem na početku i naročito posle ona dva wtf poteza na +9.

Link to comment

Ma kakva rotacija.

 

Najuriti ovu neznalicu, zadrzati SAMO SIja i Brajmu i juniore i da se uloze pare u ekipu. Sve ostalo je sprdnja. Bolje da ne igramo, ovo nije KK Partizan. Sram ih bilo bagra raspala svi do jednog.

Link to comment
On 28.5.2018. at 19:50, J.R. Cash said:

Trazili ste ovu kls kesu na klupi, sad uzivajte.

 

Nažalost slažem se sa tobom. Ovo što on njih "trenira", pa to je čist kriminal. Ne samo ova utakmica, celo ovo domaće prvenstvo. Kakav užas, kakva raspuštena banda.

Link to comment

Devetnaest ofanzivnih skokova smo dopustili..devetnaest..

Cista kurcobolja, izostanak volje i petlje..Samo to.



Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Canak nije trener cak ni za ovaj Ostojin Partizan, ali jedina njegova greska danas je sto je dao 11 minuta nesrecnom Salicu sa kojim je gubio poen po minutu. Ovu utakmicu su izgubili igraci imbecilnm pasovima u noge saigraca i nesposobnoscu da pokupe skok cak ni posle promasenog bacanja u momentima kada su izgledali bolje na terenu.

Link to comment

Jebenih 19 ofanzivnih skokova kao da smo protiv Oklahome igrali

Andric igrao 23 minuta sutnuto dvaput (drugi put kad nije vise bilo ni bitno) a jedino sut i ima, a zapravo nema. Nula skokova i asistencija

More, zajebi ovo

Link to comment

ovakvu zvezdu smo trebali da dobijemo ali đaba.

meni izgledali naši kao likovi iz alana forda, gagić se raduje što je uzeo skok u odbrani a zvezda milion ofanzivnih skokova, novica samo prikenjava..tuga je i čanak kad ovako pripremi ekipu za plej of..

Link to comment
1 hour ago, Miralem said:

danas sam pricao sa crvenokosim travestitom od skoro 2 metra. to ce nam doneti srecu.

:D

jes to bio u uzicu?

Link to comment

@mozzer @BlackGeorge 

 

Vi ste naravno svjesni da Ročesti i Feldin koštaju više nego čitav Partizanov roster?

 

Bez Sija mi nemamo igrača koji može da zatvori reket, Čakarević je silom prilika dobio ovoliko minuta. 

Ne znam u čemu je stvar sa Brajmom, nisam ga gledao u tolikoj mjeri ali ne može biti da je toliko lošiji od Šalića, sigurno.

 

Link to comment

Ocekujem otkaz za Canka jos veceras. Sramotno.

 

Takodje zahvalnice Andricu, Cakarevicu, Salicu, malom Marinkovicu, Aranitovicu. To nisu kosarkasi za KKP. Bez toga nemamo sta da pricamo...

Link to comment

brajma?

pa taj veze nema

šteta što nije igrao banđa ali ne menja na stvari. trebali smo da se "potučemo" sa zvezdom kao pravi izazivači a ne ovako beskrvno..

čanak ko na bensovima..

Link to comment

Mozes druze da stojis i trepces i mumlas, samo onda kada na terenu imas tri generala koja kapiraju kosarku, i znaju sve vrline i mane, i svoje, i protivnika. A, ovako, moras bre da pricas ko, gde, i sta da radi, da ponavljas i ponavljas i ponavljas. 5 minuta oni u bonusu, mi sutiramo trojke i trepcemo. I, opet su nas nadskakali.

 

Uz Partizane ide samo neko ko na klupi ima strast i vatru, poput Duleta Vujosevica, Zeljka Obradovica, Saleta Djordjevica.


Protiv FMPa i njima slicnih, protiv Frankestajna moras rovovski, a ne da mumlas ko snasa pored terena.
 

Edited by Ryo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...