Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts


kvalitetan hrkljus. na njihovih 5 gluposti, uzvracamo jako, sa sest.

kad je bal, nek je pod maskama.

Edited by holden kolfild
Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

nije mi jasno kako novica sa toliko godina iskustva i svega dozvoli sebi da se svadja sa publikom

Edited by theanswer
Link to comment

Andrić pleni na otvorenoj sceni. Trojka iz dotrčavanja, step back, pump fake... doduše, nijedan nije pogodio ali košarka se ne igra samo za koševe.

Link to comment

hajlajt poluvremena mi je kontra 3 na 1 gde von nicim izazvan odigrava salicu na 4m od kosa ocekivajuci valjda da ce ovaj da lagano zavrsi ili sta posto ono ne trenira sa njim cele godine i ne zna ko je u pitanju

 

andric je davno ispricana prica, mene interesuje samo dal je nemoguce da u nekom borcu, dinamiku, tamisu nema igraca koji moze bolje od njega

Link to comment
4 minutes ago, mozzer said:

Nadam se da je Canak dobio ultimatum - titula ili ciao. Katastrofalno izdanje na ivici ozbiljne bruke

To bi bio rezon idiota iz FK, Vazure i Vučele.

 

Ostoja se dosad pokazao dosta promišljenijim.

Link to comment

Ovo je stvarno da se covek zapita sta mi i da li ista radimo na treninzima. Pola igraca izgleda kao da nisu u zivotu uzeli loptu u ruku, a druga polovina kao da jesu ali poslednji put u osnovnoj skoli. Cigani takodje katastrofalni, ali imaju rocestija kome se, ko za kurac, bas danas igra.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Sani ne moze Covica 1na1 da probije. Mika Andric za 10 godina u Partizanu nije naucio da vodi loptu i dribla. Jedino sto ima je sut, a u stvar ni to nema.

Dole da se postuje njihov PG ili da se izvlaci na P&R ili na 1na1. 

Edited by Ryo
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...