Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisam gledao, al mi nije drago sto citam to sto citam... Nekako sam se nadao da tim moze da se podigne, kad ono corak. Verovatno nam sleduje slicna i sledeca sezona.

 

 

Link to comment
33 minutes ago, MiddleClass said:

Meni nije jasno sto ste Lukovica pustili. Bolji je i od Gagica i od Salica.

 

Pitaj Mutu.

 

Link to comment

Nisu moja posla, ali Djoko nije dovoljno dobar ni za ovaj Partizan, Koprivica je otac za njega. Bozo Djumic takodje. Uz ogradu da nisam gledao onog Kaknja, ali smem da napisem da je Djoko najgori centar ikada. :D

Edited by Plajvi
Link to comment

Djoko treba da ustane kada se pomene Stevan Milosevic.

 

Al bez zajebancije. Dosao covek i odigrao danas za sutra u TOP16 Evrolige protiv najbolji centara u Evropi. i to odigrao skroz korektno. I nije nam uzeo bukvalno nijedan dinar.

 

Ma svi da ustanemo kad se pomene centarski par koji srusio Pao i Barcu - Slavko Slavkan Vranes i Stevan Stevica Milosevic :)

 

 

p.s shimpr brate javi se

Link to comment
38 minutes ago, Plajvi said:

Nisu moja posla, ali Djoko nije dovoljno dobar ni za ovaj Partizan, Koprivica je otac za njega. Bozo Djumic takodje. Uz ogradu da nisam gledao onog Kaknja, ali smem da napisem da je Djoko najgori centar ikada. :D

Svi oni kada su na klupi, ili kada odu iz kluba, deluju da su bolji od onih sto igraju. A kada bi igrali za Partizan verovatno bi bio svaki gori od svakog drugog. Kao one stepenice sto se stalno penjes iako ides u krug. E pa na ovim stepenicama silazis u krug. 

Link to comment
9 hours ago, pacey defender said:

Svi oni kada su na klupi, ili kada odu iz kluba, deluju da su bolji od onih sto igraju. A kada bi igrali za Partizan verovatno bi bio svaki gori od svakog drugog. Kao one stepenice sto se stalno penjes iako ides u krug. E pa na ovim stepenicama silazis u krug. 

imam preciznije poredjenje

Svi oni deluju kao setovi onih kineskih ukrasnih kutija - koje otvaras i otvaras a nailazis na sve manje i manje kutije, i na kraju dobijes nista...

Link to comment
13 hours ago, Timmy said:

Djoko treba da ustane kada se pomene Stevan Milosevic.

 

Al bez zajebancije. Dosao covek i odigrao danas za sutra u TOP16 Evrolige protiv najbolji centara u Evropi. i to odigrao skroz korektno. I nije nam uzeo bukvalno nijedan dinar.

 

Ma svi da ustanemo kad se pomene centarski par koji srusio Pao i Barcu - Slavko Slavkan Vranes i Stevan Stevica Milosevic :)

 

 

p.s shimpr brate javi se

 

 

kakva tekma, i brat roberts koji rutinira barcu u poslednjih minut i po, moj te pipo.

 

Link to comment

Smem da se usudim da kazem da je na ovom mecu vidjena najbolja odbrana ikad nekog igraca ikad. Pokusacu ds nadjem klip, ima dobar uradjen, kkao Dragan jede navara za veceru... (ako nisam nesto pomesao, al mislim da nisam)

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...