Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

da smo imali sija ne bi nam pokupili fascinantnih 19 ofanzivnih skokova i igrali bi trecu. ali ovo sto igramo ne bi bilo dovoljno da dobijemo tu trecu, bar ne bez vanje, sa ovakvim nwg i novicom koji bi morali da igraju na 100% svojih najboljih mogucnosti a to ne igraju trenutno

 

izgubili smo jer ne znamo da resimo kontru 3 na 1, bacamo loptu centrima u noge konstantno i ne mozemo da zagradimo, mada to je dosta i do nacina odbrane od pika. morali smo da imamo desetak na poluvremenu a bilo je egal

 

ne znam kako iko moze da da salicu ove minute, bolje da igramo sa 5 midzeta. nisam ispratio jel brajma povredjen, ako nije ne znam dal to govori vise o njemu ili o canku

 

zvezda je opasan kanal od ekipe, oni moraju da se remontuju skroz

Link to comment

I opet, za zaboravne: počeli smo sezonu sa klovnom na klupi i sa tandemom centara iz Sparsa i Kaknja. 

Pričamo o tučnjavi a ekipa selektirana za balet, nema tu ko da se tuče, Novica hoće ali ne može. Čanak je popravio koliko je mogao ali nije svemoćan. Mene je čak Čakarević kupio kad se bacio na parket protiv Mege, nisam mislio da je to u stanju.

Link to comment

mene je cakarevic kupio time sto je nekoliko minuta pred kraj, pri neresenom rezultatu, napravio kretenski faul za 3 bacanja. a zatim odmah zvekno nerezonsku trojku preko ruke sa pola terena u 5. sekundi napada. 

Link to comment

Poenta je da ga nisu doveli Čanak niti Ostoja i da je sve što se može očekivati od njega da pokaže neku borbenost, kad već drugo ne zna.

Link to comment

Ja sada, nakon 3 godine ovog maltretiranja (uz naravno prekid dok je tu bio Dzile), nemam nikakvu dilemu da je bolje da se ugasimo nego ovo. Ili juniori i beton liga. Dok u KKP igraju igraci kao sto je Cakarevic ili Marinkovic ili Andric ili Salic, dok je trener ovakav jedan lik (za sve ljubitelje teche)

 

http://mondo.rs/a1108122/Sport/Kosarka/Nenad-Canak-posle-meca-Partizan-Crvena-zvezda-73-81-KLS-plej-of-polufinale-2018.html

 

necu pratiti KKP.

 

I da, dok je kao glavna zvezda jedan prosecan igrac kao sto je Goss a svu borbenost nadoknadjujemo preko veterana Novice. Thanks but no thanks.

 

Malo bi me kupili da se prijave za FIBA CL kao sto je odavno trebalo, ali nema pameti...

Link to comment

Jeste..bas nam fali medjunarodno klupsko takmicenje..Da sa timom, koji nemamo, putujemo diljem kontinenta, kaceci vrlete Rusije i Turske i to placamo parama koje nemamo...u pokusaju da napravimo rezultat, koji necemo napraviti.

Sedi kuci i radi dok ti oci ne ispadnu. Kali se diljem bivse Juge kroz ABA ligu i polako. Ovako se, kroz skrivanje iza imena bivseg velikana, krnji i trosi ono sto su generacije zidale. Doduse, to je naprednjacki sablon.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Cemu nervoza? Bili smo na raspustu bezmalo 3 meseca - normalno je da smo k' o raspustena banda.

Ali ako pratimo rast dzi - di - pija™ za dve najkasnije tri godine se vracamo u punom sjaju...

Gotov je!

Link to comment
1 hour ago, Miralem said:

mene je cakarevic kupio time sto je nekoliko minuta pred kraj, pri neresenom rezultatu, napravio kretenski faul za 3 bacanja. a zatim odmah zvekno nerezonsku trojku preko ruke sa pola terena u 5. sekundi napada. 

+1

odlepio sam tad. jos kao iskusan igrac..

dujan bi ga udavio a drugi treneri bi ga poslali u svlacionicu

Link to comment
1 hour ago, Miralem said:

mene je cakarevic kupio time sto je nekoliko minuta pred kraj, pri neresenom rezultatu, napravio kretenski faul za 3 bacanja. a zatim odmah zvekno nerezonsku trojku preko ruke sa pola terena u 5. sekundi napada. 

 

Ne lazi, priznaj da ti je uz sve to dao i 10 evra. Nisi ni ti bas toliko jevtin

Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

+1

odlepio sam tad. jos kao iskusan igrac..

dujan bi ga udavio a drugi treneri bi ga poslali u svlacionicu

Ja se samo mislim sta bi Dujan uradio Vanji Marinkovicu u bilo kom trenutku sezone zbog konstantnog ispadanja iz odbrane. Zalepio bi ga za klupu zauvek.

 

Sinoc je bilo frustrirajuce za gledanje. Njihovi ofanzivni skokovi, Vonovo gubljenje lopte, Cakarevic no comment, Novicino silovanje suta, da navedem nekoliko stvari. Mene zivo zanima zbog cega Amida Brajma nije igrao ili zasto nije na kraju ipak igrao Mihajlo umesto Cakarevica.

Link to comment
4 hours ago, Miralem said:

mene je cakarevic kupio time sto je nekoliko minuta pred kraj, pri neresenom rezultatu, napravio kretenski faul za 3 bacanja. a zatim odmah zvekno nerezonsku trojku preko ruke sa pola terena u 5. sekundi napada. 

 

3 hours ago, bradilko said:

+1

odlepio sam tad. jos kao iskusan igrac..

dujan bi ga udavio a drugi treneri bi ga poslali u svlacionicu

 

1 hour ago, MayDay said:

Ja se samo mislim sta bi Dujan uradio Vanji Marinkovicu u bilo kom trenutku sezone zbog konstantnog ispadanja iz odbrane. Zalepio bi ga za klupu zauvek.

 

Sinoc je bilo frustrirajuce za gledanje. Njihovi ofanzivni skokovi, Vonovo gubljenje lopte, Cakarevic no comment, Novicino silovanje suta, da navedem nekoliko stvari. Mene zivo zanima zbog cega Amida Brajma nije igrao ili zasto nije na kraju ipak igrao Mihajlo umesto Cakarevica.

 

Čakarević je igrao jer je naš igrač koji je ubedljivo najbolje čuvao Ročestija. To nije ni blizu čak kako su ga čuvali ostali, zato je igrao on a ne recimo Andrić. Napad o kome pišete...Čakarević je tu najmanje kriv. Nije to bio šut u petoj sekundi napada, lopta je bila kod MWG, pa kod Vona, oni su je uvalili Čakareviću, bilo je malo vremena do kraja napada, pošto ova dvojica nisu ništa iskreiralai nisu preuzeli odgovornost, on je uradio ono što najbolje zna a to je šutnuo trojku. Zna i on da ne može da iskreira ništa kad spusti loptu na zemlju na ovom nivou košarke pa je šutirao jebiga. Neigranje Brajme ostaje misterija. Gagić pored Šalića izgleda kao Hakim, potpuno je neopravdano da Šalić igra išta pogotovo što kada smo igrali bez Gagića i Šalića se Topić prilagođavao i igrao sa Antićem na 5. Gos je imao dobru sezonu ali je imao lošu seriju protiv Zvezde, juče je preskočio poslednju četvrtinu utakmice, voleo bih neko da mi objasni njegov faul na 40sek do kraja i minus 3, kako ga je pretrčao onako čovek, bol u kurcu nivoa Hečera prošle sezone protiv FMP-a u KLS.  Novica isto nije bio na nivou, Si je falio, čak i Vanja. Nisam siguran da bih voleo da gledam Novicu dogodine u Partizanu ako će ekipa imati najviše ciljeve. Možda kao nekog ko će odigrati pet, deset minuta maximum. Čanak mi malo kasni sa tajmautima. 

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...