Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

56 minutes ago, pacey defender said:

Cekaj, Tosa vam je tapkao karte??? :laugh:

 

Nije tapkao. Tosa je uvek bio korektan po tom pitanju. Klub je dobijao uvek neke besplatne karte, 5, 10, 30... kom i on je to besplatno delio. jednom smo dobili na gostovanju Prokomu kad smo sedeli pola metra od klupe i jos jednom cini mi se, al se ne secam gde.. Inace sam kupovao normalno preko neta ili na blagajno. A kada su bila gostovanja gde nije jednostavno obezbediti kartu, onda sam cimao Tosu, pa on preko domacina kupi i nama da po toj istoj ceni. I to nam je ucioni za taj F4.

 

U najkracem, nista negativno od njega po tom pitanju. Naprotiv. Al dobro, razumem sto je pojedinima to smesno ili sta vec.

 

 

Link to comment
5 minutes ago, Timmy said:

 

Nije tapkao. Tosa je uvek bio korektan po tom pitanju. Klub je dobijao uvek neke besplatne karte, 5, 10, 30... kom i on je to besplatno delio. jednom smo dobili na gostovanju Prokomu kad smo sedeli pola metra od klupe i jos jednom cini mi se, al se ne secam gde.. Inace sam kupovao normalno preko neta ili na blagajno. A kada su bila gostovanja gde nije jednostavno obezbediti kartu, onda sam cimao Tosu, pa on preko domacina kupi i nama da po toj istoj ceni. I to nam je ucioni za taj F4.

 

U najkracem, nista negativno od njega po tom pitanju. Naprotiv. Al dobro, razumem sto je pojedinima to smesno ili sta vec.

 

 

Ok. hvala Napisao si da si kupovao karte od njega negde u Ljubljani. Svakako neobicno. 

Link to comment

Sto je neobicno, daj mi bolju osobu da ti ucini tu uslugu :) Nemoj mi samo reci Cash :D 

 

Salu na stranu, Tosa se stvarno cimao za sve i svasta sto nije morao. A ovde, i u vecini javnosti, vazi za muljatora i sl. Imao sam priliku nesto sitno i da saradjujem sa njima i stvarno nikad nisam cuo ili video nesto mutno u vezi njega. A tak nesto ne mogu da tvrdim za 90% ljudi koje sam sretao.

 

Iz ovoga nikako ne zelim dase izvuce zakljucak da je on zlatan ili sta slicno. Svasta se u klubu radilo. Oduvek. A on je oduvek bio tu. Ali uz sve to mutno sto nemam dokaza, znam da je radio dosta dobrih stvari. Ovo oko karata je samo sitnica

Link to comment
Just now, copkillah said:

Zar nismo karte kupili na blagajni, regularno?

 

 

Moguce da u Ljubljani jesmo. Mada mislim da ja nisam :D A svakao je islo ponekad i preko Tose.

Link to comment

Sad sam se setio, ja sam u SLO isao sa neforumaskom ekipom. Tek smo se tamo nalazili. Insajder, Mauci i neki njihovi nas docekali kako dolikuije :) 

Link to comment
22 minutes ago, Timmy said:

Sad sam se setio, ja sam u SLO isao sa neforumaskom ekipom. Tek smo se tamo nalazili. Insajder, Mauci i neki njihovi nas docekali kako dolikuije :) 

Aman, Mauci je nji'ov a ja sam nas ;)

Link to comment
44 minutes ago, Timmy said:

Sad sam se setio, ja sam u SLO isao sa neforumaskom ekipom. Tek smo se tamo nalazili. Insajder, Mauci i neki njihovi nas docekali kako dolikuije :) 

 

:lol:

 

A da nisi slučajno išao sa Vajom, Milogledom i sa mnom?

Link to comment
10 minutes ago, copkillah said:

 

:lol:

 

A da nisi slučajno išao sa Vajom, Milogledom i sa mnom?

 

Nije bre, sa vajom smo isli nas dva i pok. timoti liri. Timi jeste ishlapeo ali ne bas toliko

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...