Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Daj bobe, ali mislim da moze da sanja o jednom Bou ili Veselom.

 

On moze da dogura do neke El ekipe i da peva. Mnogo je takvih Usa bekova...

 

Ako tako gledaš onda je i Bo imao "samo" EL karijeru.

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako god da se gleda mislim da cemo tesko skoro gledati kvalitet kakav smo imali u Bou. To jednistavno kosta, a i kad smo imali vise novca takav igrac je mogao samo da nam upadne srecno kao sto je Bo dosao.

 

Ili kao Veselog, da ga kupimo kao neotkrivenog klinca ili kao Robertsa i Samarda koji su tu posle povreda.. ali tako nam ulecu i razni Robertsoni, Daloi i ostali promasaji.

 

Ovi sada stranci su nam svakako premija s obzirom na situaciju.

Link to comment

meni je najbolji stranac bio aleks maric, pa veseli, pa bo :fantom:

posle pekovica, drobnjaka i vese petrovica fkors

 

ovi stranci su realno jedino sto vredi gledati, uz staricu, a da ne izazovu histericnu reakciju.

Link to comment

Ako tako gledaš onda je i Bo imao "samo" EL karijeru.

 

Pa nije bas, Bo je igrao dva puta final4, oba puta kao ponajbolji igrac svoje ekipe, ima onako naslepo bar 5-6 titula, bio je i najbolji strelac EL, a ono sto je uradio na EPu je ravno reprezentativnim nastupima Novickog, Makedonija je sa njim igrala 1/2f, bez njega ne znam da li bi grupu prosla. Posle je malo propo, izgubio se u flajki, a cini mi se da je mogao jos vise.

 

Puno USA bekova procirkulise EL, ali najcesce ili ne traju previse dugo ili nemaju previse bitnu ulogu.

Link to comment

Moram da spomenem Amerikanca, Pitera Vasiljevica, kojeg je doveo licno Divac, kao najgoreg stranca u istoriji kk Partizana.

Toliko mi je ostao upecatljiv, da se cesto setim njega. Na stranu to sto je bio los, ali ne znam pravi razlog sto ne mogu da ga izbacim iz glave...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...