Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Opet preko 100 poena ...  :jerry:  Neka se spreme Zmejceki. debeli Dzile i hrvatski tajkuni  :fantom:

 

edit: Nigel Cole Williams-Goss (do sada u ABA)

16,5 pts,8,4 as,4,8reb i FG3 56%  :Hail: 

Edited by Geo
Link to comment

Jeben raspored imamo, i to ce tek doci do izrazaja u drugom krugu, kad u poslednja 4 kola budemo igrali sa 3 najbolja tima u ligi. Zato mislim da do tad moramo doci do nekih 12 pobeda kako znamo i umemo.

 

edit: greska, u zadnjih 5 kola. Ali ne menja mnogo

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Ma bolje sto su nam ti tezi dosli kasnije, jedino steta sto smo u prva dva kola tesno izgubili od losijih timova, zbog nekompletne ekipe i sto pristigli trener nije ni znao ko su mu sve igraci (o protivnickim da ne pricam)... U naredne tri utakmice dobijamo barem dve, sto je na kraju sasvim prihvatljiv skor posle prvog dela ...

Link to comment

Olimpiju cemo dobiti, ali za cedevitu nisam bas preveliki optimista. Dzilo ce nas surovo obljubiti

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Olimpiju cemo dobiti, ali za cedevitu nisam bas preveliki optimista. Dzilo ce nas surovo obljubiti

Mene najvise plasi ovaj gust raspored i kratka klupa (fali cetvorka, na trojci samo rehmetli Andric, Sani mora da pokaze znake zivota)...  Ubedjen sam da dobijamo Cedevitu ako nas zdravlje posluzi, daleko su oni od evroligaskog kvaliteta da se jure sa nama za kos vise u Pioniru,kao sto je recimo to Lokomotiva ...   Sa Dziletom ce biti mucno mrcvaljenje u depresivnoj Moraci ali ni ranijih godina(sampionskih) nismo bolje prolazili tamo...

 

p.s. Sta se dogadja sa Cakarevicem, jel zna neko o kakvoj se povredi radi? 

Edited by Geo
Link to comment

Jeben raspored imamo, i to ce tek doci do izrazaja u drugom krugu, kad u poslednja 4 kola budemo igrali sa 3 najbolja tima u ligi. Zato mislim da do tad moramo doci do nekih 12 pobeda kako znamo i umemo.

 

edit: greska, u zadnjih 5 kola. Ali ne menja mnogo

bice zajebano dobiti 12 pobeda u zadnjih 5 kola. moracemo da damo sve od sebe.

Link to comment

Miloguze, sve si pomesao. Nema sansi da ti je Dominick James najgori stranac. Nije on bio toliko los... Tori Tomas je vec moguce.

 

Kao sto si sigurno vise puta video da mi pravimo po 4 skoka u jednom napadu, al numemo da damo kos - u onim nasim najboljim sezonama kad smo igrali utakmcie na 61:60. Cak je sam Slavkan znao da napravi po 4 skoka dok ne ubode jednom :)

Link to comment

Realno, ja se za domace utakmice do Buducnosti ne brinem sta god uradili sa Cedevitom.Od ovih pet gostovanja u drugom delu, realne sanse za pobedu protiv FMP-a, Igokee i Olimpije.Tesko da cemo sve tri da dobijemo, a nesto ne verujem da cemo sve ti da izgubimo.Tu ocekujem 1-2 pobede, mada i jedna ce biti dovoljna ukoliko to bude nad FMP-om.Mada smatram da bi nam tu i jedna pobeda odradila posao za cetvrto mesto.Deluje mi da ce FMP da bude najozbiljniji konkurent.Svim ostalim ekipama za koje sam smatrao da su nam konkurenti bezimo im dve pobede.Oba tima za koje sam smatrao da su nam konkurenti su izgubili na svom terenu u ovom kolu.

Link to comment

Pa imamo samo Olimpiju kuci do puta u Podgoricu za tri nedelje... Cak i pored dva kiksa sa pocetka sezone , mislim da imamo lepe sanse da budemo i treci ako nastavimo u ovom ritmu (po meni ovaj sastav je jos daleko od nekog svog maksimuma) 

Link to comment

Nego, jel se oglasio koji komsija na info da je Jones imao 10k mesecno? Ili se ta informacija iskusno ignorise kako bi se koliko sutra opet moglo o tome kako se ima i sl. Hipoteticki ja samo onako, ignorisite i ovo...

Link to comment

Nego, jel se oglasio koji komsija na info da je Jones imao 10k mesecno? Ili se ta informacija iskusno ignorise kako bi se koliko sutra opet moglo o tome kako se ima i sl. Hipoteticki ja samo onako, ignorisite i ovo...

 

Bogami, ja se ne bih da se ignoriše, postavio si dobro pitanje.

Link to comment

Da stvarno, zašto te junačine iz opozicije sad ćute, a hrabri su kad treba da tuku žene ili uzimaju 3000 evra od građana Srbije kao navodni zaštitnici građana, zašto sad ne prokomentarišu ovo?

Jbt, nije valjda da smo došli do razgovora tipa "a šta je sad, ovo ne komentarišete", pa nismo u Skupštini.

 

Btw, k'o vam brani da ovo ne ignorišete, pa na forumu smo, svaka je tema dobrodošla, eto sad razvezite na 20 strana o tome. 

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...